2733
2734

بچه ها من میخوام برای تولد مامان بابامو غافل گسر کنم

زساد پول ندارم

داییم ایناهم دعوت کردم

چی درست کنم برا شام؟؟؟؟؟

یه خبر خوب برای تو❤اگر دوست دارین انگلیسی رو یاد بگیرین باهزینه کم یا به من درخواست دوستی بدین یا به ادرس تل پیام بدین        english_teacher99@

خودم ب نظرم ژله

کشک و بادمجون

و کتلت خوبه ته؟؟

یه خبر خوب برای تو❤اگر دوست دارین انگلیسی رو یاد بگیرین باهزینه کم یا به من درخواست دوستی بدین یا به ادرس تل پیام بدین        english_teacher99@

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من واسه تولدا پیراشکی گوشت با خمیر اماده پیراشکی، الویه و حلیم بادمجون با یه مدل سالاد درست میکنم اک ...

اقااا من میگم پول ندارممم😂😂😂😂

2731

زرشک پلو با مرغ

قورمه سبزی

یا ببین چی بیشتر دوست دارن

منم شلغم رو بانمک میخورم😁حلیم رو هم با نمک میخورم😁 تازه؛ داخل روشویی مسواک میزنم🙄 واینکه یه ساله خواننده خاموشم 😶همتون رو هم میشناسم😈😈😈
زرشک پلو با مرغ قورمه سبزی یا ببین چی بیشتر دوست دارن

ب نظرت کشک و بادمجون و کتلت و ژله درست کنم؟؟

با سالاد ماکارونی

2738
خب منم ندارم گلم.پیراشکی رو با سویا درست کن.الویه که زیاد هزینه نداره.بادمجونم بدون گوشت با لوبیا و ...

ب نظرت کشک و بادمجون و کتلت و ژله درست کنم؟؟

با سالاد ماکارونی

اگر دوست داشتین
 ب نظرت کشک و بادمجون و کتلت و ژله درست کنم؟؟ با سالاد ماکارونی

تو یه نوع غذا بپز

ژله درست کن

سالاد فصل درست کن

چون اگر غذا زیاد باشه اسراف میشه

کیک هم هست خورده نمیشه

منم شلغم رو بانمک میخورم😁حلیم رو هم با نمک میخورم😁 تازه؛ داخل روشویی مسواک میزنم🙄 واینکه یه ساله خواننده خاموشم 😶همتون رو هم میشناسم😈😈😈