2737
2734
عنوان

تورو خدا یکی بیاد بگه چیکار کنم

268 بازدید | 33 پست

سلام خانما من الان تو مطب دکترم نمیدونم چجوری بهش بگم سزارین میخوام  .یکی بگه چجوری بگم دکتر خودمه که پرونده دارم پیشش

کاش من چهارتا بودم .یکیم بچمو میگرفت و بهش میرسید .دومیم برا خودش استراحت میکردو میرفت بیرون میگشت .سومی هم در اختیار همسرجان و غذا پختن .چهارمی هم به کارای خونه میرسید.😉😂💃😎

تازه پروندم بردم که چک بشم و توی نوبت هستم

کاش من چهارتا بودم .یکیم بچمو میگرفت و بهش میرسید .دومیم برا خودش استراحت میکردو میرفت بیرون میگشت .سومی هم در اختیار همسرجان و غذا پختن .چهارمی هم به کارای خونه میرسید.😉😂💃😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منظورم از تازه ینی الان رسیدم مطب

بگو دکتر من فقط سزارین رایمان میکنم 

شما انجام میدین ؟

زن طلاییست که عاشق شدنش اجباریست ، همچو برگیست که گریان شدنش اخطار است ، مثل ماه است که در پرده  شب الماس است ، همچو خورشید زیبا شدنش تکرار است . 
بگو دکتر من فقط سزارین رایمان میکنم  شما انجام میدین ؟

اینجوری بهش بر نمیخوره

2738
خوب رک بگو دوس دارم سزارین شم شرایطتون چجوریه

میترسم اگه ی جور بهتری بگم قبول کنه و اینجوری بگه نه. اصلا تو شرایط استرس زا نمیتونم درست جمله بندی کنم و حرف بزنم

اینجوری بهش بر نمیخوره

نه چرا بر بخوره 

دکتر ببخشید من خیلی میترسم و فقط سزارین میخوام بشم 

شما قبول میکنید ؟ انجام میدید ؟ 

زن طلاییست که عاشق شدنش اجباریست ، همچو برگیست که گریان شدنش اخطار است ، مثل ماه است که در پرده  شب الماس است ، همچو خورشید زیبا شدنش تکرار است . 
مثل من التماس کن بگومیترسم ازطبیعی بگوهرچی پول میخوای میدم فقط قبول کن😊

هر چی هم در شرایطم نیس 😂

میترسم اگه ی جور بهتری بگم قبول کنه و اینجوری بگه نه. اصلا تو شرایط استرس زا نمیتونم درست جمله بندی ...

همه دکترا قبول میکنن سزارینو فقط پول میخوان😂ته تهش گفت نه بگو کسی رو میشناسین که سزارین کنه معرفی کنین بهم

2706