2737
2739

من برادرم به خاطر یکسری مشکلاتی که مامان بابام داشتن خیلی گوشه گیره و سر کار نمیره

حالا مامانم گیر داده که همه بهش میگن ازدواج کنه درست میشه

من بهش میگم مادر من اخه دختری قبول میکنه شوهرش بمونه خونه و اون بره؟حرفایی میزنیاااااااااااااااااااااااااااا

نظر من درسته دیگه مگه نه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نه لطفا نرید خاستگاری...

وقتی برای تاپیک شما نظر میدیم و راهنماییتون می‌کنیم،لایک کردن شما نشانه شعور شماست که “ممنونم از زمانیکه در اختیارم گذاشتید”….اینجا به هیچ عنوان جای درد و دل و مشورت گرفتن برای مسائل مهم زندگی مشترک نیست… لطفا به هیچ عنوان براساس نظرات کاربران با سنهای پایین و فرهنگ های مختلف تصمیم های جدی نگیرید…☘️
2738

بهتر نیست برادرتون اول مشکل روحی که داره را حل کنه 

واگرنه دختر مردم خول و چل نیست بیاد زن مردی بشه که کار نمیکنه از مشکل روحی رنج میبره و خانوادش هم ممکنه هنوز مشکل داشته باشند

تازه خانم بره سر کار خرج کنه 

زن طلاییست که عاشق شدنش اجباریست ، همچو برگیست که گریان شدنش اخطار است ، مثل ماه است که در پرده  شب الماس است ، همچو خورشید زیبا شدنش تکرار است . 

در هر دو حالت میشه

بابای پولدار عااشقی بیش از حد

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.

جفت خاله های من شوهراشون کلا کار نمیکنن تو خونن خاله هام پرستارن و کار میکنن 

یکیشون که زندگیش از هم پاشید 

اون یکی هم فعلا خوبن

جالب اینجاست شوهراشون برادرن😐

نی نی دومم خیلی زود اومد پیش ما.. منو بابایی مراقبتیم تا سلامت به دنیا بیایی... میشه برای سالم دنیا اومدنش صلوات بفرستید 😍
2706