2737
2739
عنوان

شوهران وحشي زنان كتك خور

| مشاهده متن کامل بحث + 469 بازدید | 31 پست
برمیگرده به فرهنگ هر خانواده... متاسفانه بی اطلاعی از قوانین و فرهنگ نادرست خود مردم باعث این اتفاق ...

قانون هم مشکل داره

چطور میخوای مردی که فقط توی خونه فحاشی میکنه و درحدی میزنه که سیاه نمیشه و ثابت کنی!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قانون هم مشکل داره چطور میخوای مردی که فقط توی خونه فحاشی میکنه و درحدی میزنه که سیاه نمیشه و ثابت ...

من بعد از 5 سال فقط 1 بار تونستم برم پزشکی قانونی و نامه بگیرم چون بدبختی اینه که اصلا بدنم کبود نمیشه

برمیگرده به فرهنگ هر خانواده... متاسفانه بی اطلاعی از قوانین و فرهنگ نادرست خود مردم باعث این اتفاق ...

قانون ، ضمانت اجرایی نداره.مثلا مردی که برای همسرش وسایل زندگی مناسب تهیه نکنه،فکر می کنید چکارش می کنن؟ یا یک نفقه برای زن در نظر میگیرن که زن بدتر سکه یک پول بشه .مرد شندر غاز بیاره بریزه جلوی زنش.مثلا یک خانمی میشناسم طلاق گرفته حضانت فرزندش را هم گرفته،دادگاه برای هزینه پسرش ماهی ۲۵۰ هزارتومن نفقه بسته!!!!یعنی واقعا شرم آوره.

2728
دقيقا خانوما خيلياشون به دليل نداشتن استقلال مالي و يا نداشتن اعتماد به نفس متاسفانه نمي تونن تصميم ...

ببین من کسی رو میشناسم خانواده اش اگه بفهمن حمایت میکنن!

ولی وقتی در حدی نیست که بتونه ثابت کنه و بچه هاش رو بگیره ترجیح میده سکوت کنه تا مواطب بچه هاش باشه

فکر نکن همه در خانواده های با فرهنگ طاهرا پایین هستن!

متاسفانه من ديدم حتي توي تلويزيون حمايت مي كردن از اين كه كتك بخورين و حرف نزنين  يه برنامه يه خانومو اورده بودن كه ٢٥ بار كتك خورده رفته برا طلاق شوهرش طلاق نداده  و مي گفتن افرين به شما 

من بعد از 5 سال فقط 1 بار تونستم برم پزشکی قانونی و نامه بگیرم چون بدبختی اینه که اصلا بدنم کبود نمی ...

دقیقا به این سادگی نیست

کلا این اسمش میاد همه ذهنشون برمیگرده به ادمهایی که توی فیلم میبینن!

2738
قانون هم مشکل داره چطور میخوای مردی که فقط توی خونه فحاشی میکنه و درحدی میزنه که سیاه نمیشه و ثابت ...

کلا مشکل اصلی قانون 

اروپایی ها که انقدر دم از فرهنگشون ماها میزنیم وحشی تریت آدمها بودن قانون براشون فرهنگ آورد

یه برنامه مستند میدیدم یه خانمه بچشو باشکاه میبرد اونجا خانما بهش متلک انداختن بخاطر زندگیش چند روز بعدش وکیله خانمه برای تک تک خانما نامه فرستاد که در صورت تکرار باید برن دادگاه!!!

حالا توی ایرانو ببین خخخخ

به شدت به قانون و اجرای اون و رابطه فرهنگ معتقدم چون آدم موجود سرکشیه

کلا مشکل اصلی قانون  اروپایی ها که انقدر دم از فرهنگشون ماها میزنیم وحشی تریت آدمها بودن قانون ...

دقیقا مشل قانون هست

اونجا مردی بچه اش رو بزنه خدمتش میرسن

اینجا!!

متاسفم!

خدا نسل تمام این مردها رو منقرض کنه!

خانوما ميگن به خاطر آبرو به خاطر بچه مون اين حرفا منو اتيش ميزنه چرا اخه زنان نبايد بدونن بابا شما هم اومدين كه زندگي كنين  شما هم حق لذت بردن دارين نيومدين كه فقط كتك بخورينو آبروتونو حفظ كنين والا آبرو به طلاق گرفتن كه نيست من نمي گم همه طلاق بگيرن ولي مي گم بايد دفاع كنن از خودشون يا حتي اگه امنيت ندارن بيان بيرون از اون زندگي چرا بايد بسوزن و بسازن به خاطر حرف مردم .

خانوما ميگن به خاطر آبرو به خاطر بچه مون اين حرفا منو اتيش ميزنه چرا اخه زنان نبايد بدونن بابا شما ه ...

تا وقتی جای یکی نیستی نگو

کسی رو میشناسم تک دختره تک بچه اس! باباش مریضن میگه بابام بفهمه مطمین نیستم زنده بمونه!

خیلی راحت نیست دیگران رو قضاوت کردن

تازه اینها در حدی نمیزنن بتونی ثابت کنی!

از اين ناراحتم كه حمايت نمي شن متاسفانه نه از خانواده نه از جامعه و چنين افرادي هيچ دلسوزي ندارن چون يا مساله رو بازگو نمي كنن ميريزن تو خودشون يا به قول شما كسي حرفشونو باور نداره ولي نمي سه دست رو دست گذاشت نبايد كاري كرد كه لااقل نسل هاي بعدي كمتر شاهد چنين مسائلي باشن؟ ما اگه هنوز كه هنوزه داريم كتك مي خوريم و سكوت ميكنيم براي اينه كه نسلاي قبلي برا ما كاري نكردن نجنگيدن چرا تو اروپا اين مسائل ديگه نيست يا اگه هست پدر مردو در ميارن؟ چون نسل هاي قبلي مبارزه كردن اجازه ندادن حقشون پايمال بشه

2706