2737
2734
عنوان

بی بی چک و پروژسترون توروخدا بیاین کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 320 بازدید | 39 پست

پروژسترون روی بی بی چک اثر نمیزاره! امپول اچ سی جی باعث مثبت کاذب میشه!انشالله که بارداری و پروژسترون باعث جلوگیری از سقط میشه و باعث حفظ جنینه

میشه برا ارامشم و زندگیم یه صلوات بفرستین! ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعاااااااا من اصلا تنبلی تخمدان دارم باورم نمیشه ینی برم آزمایش نشون میده

اتفاقا اونایی که تنبلی تخمدان وازاین جور چیزا که داشتن وقتی درمان میکنن زودی باردارمیشن..مبارک باشه

مدام دلتو میشکنن..سکوت میکنی ...هیچی نمیگی..حتی اخمم نمیکنی..اروم قلبتو برمیداری میری..اونوقته که بهـــت میـگن...بــــــی مـعرفت ❤❤❤ 
2728
واقعاااااااا من اصلا تنبلی تخمدان دارم باورم نمیشه ینی برم آزمایش نشون میده

عزيزم

منم تنبلي تخمدان دارم

١٠ماهه اقدام هستم

بعد پري عقب افتاد امپول پروژسترون زدم پريود نشدم

امروز بي بي مثبت شد😍😍😍

حالا صبح ازمايش دادم گفتن ظهر اماده ميشه

اصلا باورم نميشه اگه مثبت باشه😭😭😭

2740
عزيزم منم تنبلي تخمدان دارم ١٠ماهه اقدام هستم بعد پري عقب افتاد امپول پروژسترون زدم پريود نشدم ا ...

وایییییی ایشالا که هستی منم الان میرم آزمایش بدم جوابش اومدبگو چیه  

عزيزم منم تنبلي تخمدان دارم ١٠ماهه اقدام هستم بعد پري عقب افتاد امپول پروژسترون زدم پريود نشدم ا ...

جوابشوبه ماهم بگو حتما 

مدام دلتو میشکنن..سکوت میکنی ...هیچی نمیگی..حتی اخمم نمیکنی..اروم قلبتو برمیداری میری..اونوقته که بهـــت میـگن...بــــــی مـعرفت ❤❤❤ 

منم هشت ماهه اقدامم یه تخمک بعد سه ماه دکتر تو سونو دید ولی بعد یه ماه هیچی نشد دوباره رفتم گفت دیگه تخمک نداری احتمالا اونم کیست بوده کلی امپول داد از پری بزنم که اصلا پری نشدم