2733
2734
عنوان

کیا خیلییی خوب آرایش میکنن؟ ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 399 بازدید | 27 پست

برو پیج سحر بیوتی یادت میده چجور ارایش کنی

دیدم همه تو امضاشون خواستن دعاشون کنین گفتم منم بگم  دوستان خواهشا دعا کنید یه کار خییییلی خوب که این مشخصات رو داشته باشه : حقوقش خیییییلی بالا باشه!پنج شنبه جمعه ها و روزای تعطیل پیشمون باشه ! بهش سر کار ناهار بدن نخوام خودم ناهار بذارم! کارش اسون باشه از کار میاد انقدر خسته نباشه ! بیمه داشته باشه ! بازم حقوقش بالاااا باشه !! گیر شوهرم بیاد حالا اگر ی صلوات بفرسی ک نور علی نور اگه تو نماز و دعاهات یادم کنی که ان شاءالله یک در دنیا صد در اخرت نصیب خودت شه!!!
برو پیج سحر بیوتی یادت میده چجور ارایش کنی

صدف بیوتی 

خداایااا سخت  ب وجودت و پشتیباانیت نیاازمندم اگر کمکم نکنی میشکنم ... منتظر معجزه ی توهستم البته برای من معجزه براای تو ک کاری نیست"  اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم "

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

از پیجهای مختلف میشه یاد گرفت

من مشکلم اینه که نمیدونم هر وسیله ای رو از چه برندی بگیرم که با پوستم سازگار باشه

آخه پوستم بی نهایت خشکه 

زندگیم نیاز به یه معجزه داره. یه(صلوات)برام از ته دل بفرست اگه امکان داره.ممنون.
صدف بیوتی 

إ شرمنده 

چشم پر خابی یکی نیس بگه مجبوری راهنماییم بکنی 

دیدم همه تو امضاشون خواستن دعاشون کنین گفتم منم بگم  دوستان خواهشا دعا کنید یه کار خییییلی خوب که این مشخصات رو داشته باشه : حقوقش خیییییلی بالا باشه!پنج شنبه جمعه ها و روزای تعطیل پیشمون باشه ! بهش سر کار ناهار بدن نخوام خودم ناهار بذارم! کارش اسون باشه از کار میاد انقدر خسته نباشه ! بیمه داشته باشه ! بازم حقوقش بالاااا باشه !! گیر شوهرم بیاد حالا اگر ی صلوات بفرسی ک نور علی نور اگه تو نماز و دعاهات یادم کنی که ان شاءالله یک در دنیا صد در اخرت نصیب خودت شه!!!
2731
إ شرمنده  چشم پر خابی یکی نیس بگه مجبوری راهنماییم بکنی

ن😄😄 اتفاقااا اگر نمیگفتی منم چون حس نداشتم  کلا اسم صدف و نمینوشتم ک  کمک  استارتر باشه ....باعث خیر شدی عزیزمممم 😄😄😄😍😍😍

خداایااا سخت  ب وجودت و پشتیباانیت نیاازمندم اگر کمکم نکنی میشکنم ... منتظر معجزه ی توهستم البته برای من معجزه براای تو ک کاری نیست"  اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم "
اره منم پوست گندم گونه هست با آرایش خییلی تغییر میکنیم نکته همه آقایون آرایش رو دوست دارن اونم آرایش ...

اتفاقا خیلیا شون همون دلقک هارو شیک میدونن مردن دیگه نمیفهمن 😜

مهربونا میشه با قلب پاکتون 1 صلوات مهمونم کنید مسئله زندگیم حل شه ❤️❤️

آرایش چشم مخصوصا خط چشم خیلی تاثیر داره

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

مهم اینه که چه طور آرایشی بهت میاد به نظرم  ته آرایش به همه خانوما میاد که هم چهره رو از مردگی در میاره وهم طبیعی نشون میده چیزی که آقایون بهتر می‌پسندن که متاسفانه توی جامعه ما فرقی بین آرایش شب(مجلسی) والایش روزانه در خانوما نمیبینی همیشه ودر همه جا یه سبک آرایش میکنن

2738
آرایش چشم مخصوصا خط چشم خیلی تاثیر داره

یک مارک خوب هم بگید

همین نمدی که میگید خوبه..چه مارکی؟

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.

من فلورمار استفاده میکنم.البته میدونی که تو آرایش یا باید آرایش چشم غلیظ باشه یا لب.جفتش باهم تو ذوق میزنه.

من در عرض 5 دقیقه ی آرایش عالی میکنم

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

اول از ارایش ابرو شروع میکنی .ابروتو که با مداد قاب اتداختی و پر کردی بعد میری سراغ ارایش چشم سایه خط چشم ریمل بعد کرم پودر و کانتور قسمتایی هم که تو ارایش چشم کثیف کردی اینجوری پوشیده میشه بعد رژ لب اونم دو سه تارو قاطی میزنم و با قلم ارایشی باریک مرتب میکنم رو لبم  .من از همینا استفاده میکنم .رژ گونه هم دوسندارم 

به نظر سایه مناسب هرجایی نیست

خوشبحالت شوهرم عاشق آرایشه  ومن فقط خط چشم و ریمل و رژلب میزنم باقیشو بلد نیستم قبلا کرم پودر گ ...

اکتیپور خوبه لک و جوشو میبره قیمتشم زیاد نی 

خدایا مراقب همسرمو فرشته کوچولومون ریحانه خانوممون باش😍♥️🥺تیکر تولد یکسالگی دخترمه🥰