2733
2739

امشب مهمونى خانواده همسرم دعوت بوديم،منم دوماه زايمان كردم قدم ١٦٧ وزنمم ٧٤ يكدفعه خاله همسرم جلوى كلى ادم گفت اين غول رو ميبينيد ي فسقلي زاييده،بارها شده جلوى جمع من و له كرده هيچي نگفتم ولى الان اومدم ي پيام نوشتم بهش بدم نظرتون چيه ؟؟؟

سلام خاله خوب هستيد،ببخشيد پيام دادم ي گلايه ى كنم،لطفا بين خودمون بمونه منم نه به احسان گفتم نه به مامان به خودتون مي گم كه بين خودمون بمونه من امشب خيلي از دستتون نارحت شدم،شما جلوى همه به من گفتيد اين غول ي فسقلي زاييده،واقعا از شما انتظار نداشتم،من كوچيكترين بي احترامي به شما نمي كنم نه تنها شما به هيچكس نمي كنم انتطارم ندارم كسي جلوى جمع به من بي احترامى كنه،امشب من خيلي دلم شكست،از شما توقع نداشتم،خواهشا بين خودمون بمونه.

همه ى زندگيم دخترم آيما❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ولش کن بابا اینطوری نقطه ضعفتو نشون میدی

اخه بارها جلوى جمع من و كوچيك كرده ولى جرااات نداره كوجيك ترين بي احترامي به عروسش كنه

2738
اصلا بهش پیام نده دختر دفعه دیگه جلو جمع جوابشو بده و بترکونششش ببین خودش نقطه ضعفش چیه دست بزار ر ...

نخودى جان من ذره ى اعتماد به نفس ندارم جلوى جمع جواب بدم قبل از مهموني صددددددد بار به خودم گفتم اگر حرفى زد بايد جواب بدم ولى تا تيكه شو مي ندازه بدنم داغ ميشه هول ميشم دهنمم قفل ميشه

نخودى جان من ذره ى اعتماد به نفس ندارم جلوى جمع جواب بدم قبل از مهموني صددددددد بار به خودم گفتم اگر ...

منم قبلا اینجوری بودم

الان یاد گرفتم همونجا جواب طرفو بدم که دیگه پاشو بیشتر از گلیمش دراز نکنه

تو هم یاد بگیر عزیزم

اینجوری خودتم ارامشت بیشتره

اول پیش خودت هی فکر کن باید چی بگی و نقطه ضعف طرف چیه

بعد جمله بندی کن و چند بار هی تو ذهنت تکرار کن

بعد رفتی اونجا قشنگ جواب طرفو بده

پیام ندی ها. فقط باید جلو جمع قهوه ایش کنی. در واقع باید همون لحظه قهوه ایش می گردی چه بی ادبببب. ات ...

اره بخدا انقدرررر از عروسش مي ترسه كه حددددد نداره ولى ميره مياد منو خورد مي كنه خيلييي هم پولدارن فكر مي كنه چون پولدار از دماغ فيل افتاده

نخودى جان من ذره ى اعتماد به نفس ندارم جلوى جمع جواب بدم قبل از مهموني صددددددد بار به خودم گفتم اگر ...

بی محلی بهترین رفتاره..ولی میتونستی بگی خاله جون مگه بچه های شما وزن تولدشون تو گینس ثبت شده که منم برای برای رقابت میطلبی؟!!یا مگه شما بچه هاتونو میخواستین بفرستید مدرسه به دنیا اوردید که بچه ی منو فسقلی میبینی؟؟

تمام شهر هم زلیخا شدند....تو یوسف باش....
2706