2733
2734

سلام بچه ها چند ماه دیگ عروسی داداشمه میخوام حسابی بدرخشم چ لباسی بخرم اگه ایده دارید عکس چیزی بزارید موهام مشکیه ب نظرتون هایلات کنم یا مشکی قشنگه هر کسی هر چی میدونه بگه هم شنیون هم اریش عکس بزارین❤

😭😭😭

بچه ها لــــــــــطفا واســــــه سلامـــــــتی عــــــشقم دعــــــــا کنین.ازتون التماس میکن. حداقل به نیتش یه صلوات بفرستین...ازتون ممنونم خدا به همتون ارامش بده.                        خــــــــدا جونمالتماس میکنـــــــم همیــــشه مواظـــــب عشـــــــقم باش.اون خیلــــــــی ادم خوب و مهربونی خودت که میدونی.به خاطر دل پاکشـــــــم که شده همیشه پشتش باش وادمای سالم و درستیو مسیر زندگیش قرار بـده. امین یارب العالمین.خداجونم ممنونم که عشقم سالم و سرحال رو زمین هستش و نفس میکــــــشه.هرجــــــا هست امیدوارم همــــــــــیشه خوش باشه.😍😍😍😍😘😘😘😘 دوست دارم بــهــــتریـنــــم...من امتحان زبان انگلیستونو با هزینه کم میدم...هرچقد در توانتونه میتونین پرداخت کنین ..اگه خواستین بیاین پی وی با هم هماهنگ بشیم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یه رقص زیبا از هر چیزی بیشتر ميدرخشوندت به نظرم

دخترکم! اصلا به دنیا آمدی تا حال ساده ی مرا به بهترین حال تغییر دهی... شاید تو همان نشانه ی حول حالنا الی احسن الحال خدایی !

به خودم لامپ وصل میکردم که خییییلی بدرخشم 

یا رقص نور وصل میکنم به خودم 😁

شوخی کردم فضا عوض شه ❤

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree

اکلیل میریختم روخودم😅😅

تودلیم معجزه💞 امام رضا ع💞 و امام حسین ع🌹هست بعدازچندسال..خدایا شکرت شکرت😍میشه برای سالم به دنیااومدنش ی دونه صلوات مهمونم کنی الهم صل علی محمد وال محمد😍 ان شاءالله حاجت رواشی
2738

میدونی چیکار کن؟

لباس سفید پف دار بگیر با آرایش vip عروس باتاج و دسته گل و کوفت و زهرمار تاحسسسسسسسسابی بدرخشی چششششش عروسم دربیاد 😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒

😒😒😒😒😒😒😒😒😒

همینو میخای دیگه آره؟؟؟؟

اگه مجلست مختلطه و میخوای لباس پوشیده و شیک بخری valentina.hejabبهترین جاس برای رنگ مو بالیاژ خوبه پیج سالن گیوارو حتما ببین کلی رنگ و مدل داره برای مدل مو پیج عاطفه کبیری محشره کلی مدلای خفن و شیک داره

هرچقدر گزارش بزنید باز خود خدا و روایات نگفتن سگ نجسه!شعور بحث ندارید گزارش میزنید بحثش جداس ولی آیه و روایاتو که نمیتونید گزارش بزنید "وَ ما مِنْ دَابَّة فِى الاَْرْضِ وَ لا طائِر یَطِیرُ بِجَناحَیْهِ إِلاّ أُمَمٌ أَمْثالُکُمْ ما فَرَّطْنا فِى الْکِتابِ مِنْ شَیْء ثُمَّ إِلى رَبِّهِمْ یُحْشَرُونَ"

لامث ب خودت وصل کن😂شوخی کردم منم تاپیک زدم اولین تاپیکام نوشتم چی بپوشم برا برادرم ...اونجا کلی نمونه لباس هست ...ی مزون هم هست مزون لونا ...تو اینستا سرچ کننین کاراش میاد خیلی خوشکلن

برای ۱۱ همین بار قطع کار بری شدم 😑😑😑😑نی نی یار بخدا دیگه خط برا هیچکدوم خواهر برادرامم نمونده لطفا این کارو نکن با من 😉مرسی اه 
میدونی چیکار کن؟ لباس سفید پف دار بگیر با آرایش vip عروس باتاج و دسته گل و کوفت و زهرمار تاحسسسسسسس ...

😕😕😕حالا انگار خودتون برای عروسی خواهر یا برادرتون مثل کپک میرین زشته بخدا یکم ملایمتر....

هرچقدر گزارش بزنید باز خود خدا و روایات نگفتن سگ نجسه!شعور بحث ندارید گزارش میزنید بحثش جداس ولی آیه و روایاتو که نمیتونید گزارش بزنید "وَ ما مِنْ دَابَّة فِى الاَْرْضِ وَ لا طائِر یَطِیرُ بِجَناحَیْهِ إِلاّ أُمَمٌ أَمْثالُکُمْ ما فَرَّطْنا فِى الْکِتابِ مِنْ شَیْء ثُمَّ إِلى رَبِّهِمْ یُحْشَرُونَ"
2706