2733
2734
عنوان

مچ گیری فامیل شوهر در اینستاگرام

| مشاهده متن کامل بحث + 1807 بازدید | 66 پست

اخ اخ اخ من برادرشوهر بزرگم اینجوره لنتی تو بیو تلم نوشته خیلی تنهام و دنبال دوست خوبم بعد شمارشو گذاشته😬😬😬😬خواهرشوهرم دید به مامانش گفت زنگ بزنه بگه همه میبینن ابرومون رفت برش دار تازه تو اینستاشم همش عکس خودشو میذاره ازین چیزا مینویسه زیرش کلیم خاله فالو کرده خوبه جاریم اینستا نداره😕

هرچقدر گزارش بزنید باز خود خدا و روایات نگفتن سگ نجسه!شعور بحث ندارید گزارش میزنید بحثش جداس ولی آیه و روایاتو که نمیتونید گزارش بزنید "وَ ما مِنْ دَابَّة فِى الاَْرْضِ وَ لا طائِر یَطِیرُ بِجَناحَیْهِ إِلاّ أُمَمٌ أَمْثالُکُمْ ما فَرَّطْنا فِى الْکِتابِ مِنْ شَیْء ثُمَّ إِلى رَبِّهِمْ یُحْشَرُونَ"

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخ اخ اخ من برادرشوهر بزرگم اینجوره لنتی تو بیو تلم نوشته خیلی تنهام و دنبال دوست خوبم بعد شمارشو گذ ...

یا خدا

بیچاره جاریت

ای خدا اینجور مردا کاش از دنیا ساقط بشن 😔

میشه برای تموم شدن بدهیای مالی و خوشبختیمون صلوات بفرستی دوستِ مهربونم؟ 😍🌹💖💙
2731
 زن داره و اینا رو نوشته؟ 😦 چه بددد

اره بخدا طفلی زنش مامانش اینا میدونن جلوشو نمیگیرن خواهرش اینام فالو نمیکنن پیجشو چون بازه فامیل شوهراشون میبینن ابروشون میره

هرچقدر گزارش بزنید باز خود خدا و روایات نگفتن سگ نجسه!شعور بحث ندارید گزارش میزنید بحثش جداس ولی آیه و روایاتو که نمیتونید گزارش بزنید "وَ ما مِنْ دَابَّة فِى الاَْرْضِ وَ لا طائِر یَطِیرُ بِجَناحَیْهِ إِلاّ أُمَمٌ أَمْثالُکُمْ ما فَرَّطْنا فِى الْکِتابِ مِنْ شَیْء ثُمَّ إِلى رَبِّهِمْ یُحْشَرُونَ"
2738
یا خدا بیچاره جاریت ای خدا اینجور مردا کاش از دنیا ساقط بشن 😔

اره والا بهونشم اینه که زنشو نمیخواد چون بچه ام ندارن انگیزه نداره باهاش زندگی کنه 

بدبین نشو سریع 

برادرشوهرِ خواهرشوهرمم منو فالو داره چند ساله ولی هیچوقت بی احترامی یا حرف نا به جایی نزده 

کامنت هم میذاره 

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree
بدبین نشو سریع  برادرشوهرِ خواهرشوهرمم منو فالو داره چند ساله ولی هیچوقت بی احترامی یا حرف نا ...

نه بابا این که میشناسم خیلی لوسه

تو حق نداری ب چیزهای منفی فکر کنی🌹تو از جنس خدایی🌹و خدا سرشار از انرژی مثبته🌹  

پدر شوهر یکی از فامیلای نزدیک واس منم قلب فرستاد امروز ب همسرم گفتم.(زمانیم فرستاد ک من از همسرم دور بودم و میدونستن)

بچه ها لــــــــــطفا واســــــه سلامـــــــتی عــــــشقم دعــــــــا کنین.ازتون التماس میکن. حداقل به نیتش یه صلوات بفرستین...ازتون ممنونم خدا به همتون ارامش بده.                        خــــــــدا جونمالتماس میکنـــــــم همیــــشه مواظـــــب عشـــــــقم باش.اون خیلــــــــی ادم خوب و مهربونی خودت که میدونی.به خاطر دل پاکشـــــــم که شده همیشه پشتش باش وادمای سالم و درستیو مسیر زندگیش قرار بـده. امین یارب العالمین.خداجونم ممنونم که عشقم سالم و سرحال رو زمین هستش و نفس میکــــــشه.هرجــــــا هست امیدوارم همــــــــــیشه خوش باشه.😍😍😍😍😘😘😘😘 دوست دارم بــهــــتریـنــــم...من امتحان زبان انگلیستونو با هزینه کم میدم...هرچقد در توانتونه میتونین پرداخت کنین ..اگه خواستین بیاین پی وی با هم هماهنگ بشیم...

یه بار من می خواستم سوار اتوبوس شم خیلی شلوغ بود اتوبوس قزوین به تهران بود تو شلوغ پلوغی یهو یکی دستشو گذاشت رو پشتم شروع کرد دستمالی منم تو همون شلوغی  مچ دستشو گرفتم. اصلا انتظار نداشت و می خواست در ره. منم دستشو فشار می دادم و می پیچوندم و ناخونامو توش فرو می کردم مدام پیچ می خورد در ره نمی تونست. حتی صورتشم نتونستم ببینم چون تو جمعیت تاب می خوردیمو همو هول می دادیم ولی آدمش کردم‌‌. آخر خودشو خلاص کرد ولی درس اساسی ای گرفت نمی دونم چرا گفتی درس بهش دادم یاد درس دادن خودم افتادم 😂😂😂

2706