2733
2739
عنوان

کی مقصره؟بابام ک زن گرفته یا مامانم که خودشو فدای خواهرم کرده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2525 بازدید | 122 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مامانت كلا اجازه ميده ديگران ازش سو استفاده كنن شوهرش دخترش احتمالا قبلا مادرش و پدرش تا ابد هم ا ...

براش ناراحتم واقعا

دعا کنید زندگیمون خوب شه😔
بهش زنگ زدم دعوا کردم ک بسه چرا کلفتی میکنی برا خودت زندگی کن میگه تو پستی رذلی باهاش قهر کردم

سکوت کن  عزیزم کاریه که شده     ان شالله مشکلتون حل میشه سعی کن مادرت و آروم کنی     به هر حال شاید پدرت  احساس تنهایی کرده نباید  زندگیشو به خاطر خواهرت خراب میکرد  

بلاخره من بعد از ۱۴ سال مادر شدم 🤩 اونم از روش فرزند خواندگی 🤩🤩🤩پسرم معجزه ی زندگی مون شده   و زندگیمون رو بت بهشت  تبدیل کرده 🤩🤩🤩
حقوق بابام کلا دست مادرمه

خب پس این که میگی بابات پول همه چی رو از مادرت میگیره اشتباهه؛و اینکه نیازهاش چه جنسی و چه عاطفی وقتی برآورده نمیشده و احساس راحتی تو خونه خودش نداشته یه جورایی حق داره بره زن بگیره

خداجونم امیدم رو نا امید نکن  

حالا نوه داری کردن مامانت که مجوز خیانت نمیشه.بالاخره نوه بابات هم بوده دیگه

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.
2738
تقصیر باباته صد درصد چرا پول میگرفته مامان بیچارت تقصیرارم گردنش میندازین بنظرم خواهرتم حق داره بهتر ...

عزیزم معلومه ک بابات.دختر سرپناهش خونه باباشه  دیگ کجارو داره بره بعد شکست.این دلیل نمیشه.مادرتونم چون زحمتکشه و فداکار فکروشو نمیکرد اصلا .واسه بچش داره زحمت میکشه دیگ.پس بابات مقصره

❤❤🌙🌸
خواهرم کلا خونه مامانم ایناس دیگه پیش شوهرش نمیره

خب چرا بابات زن گرفتع? مگه خواهرت چکارس کرده

نظرت مخالف پستی هست که ثبت کردم? به جهنم ریپلایم نکن! فقط درمورد مسائل مربوط به بچه داری نظرات مخالف را پذیرا میباشم.   
حالا نوه داری کردن مامانت که مجوز خیانت نمیشه.بالاخره نوه بابات هم بوده دیگه

نوه ی روز دو روز ن که کلا پیششون باشه و اینام بیش از اندازه حساسن میفتاد بابابام دعوا میکرد خواهرم ک مامانمم سر اون دعوا میکرد

دعا کنید زندگیمون خوب شه😔
2706