2733
2739

خير ايشون همجنسگرا نيست

اخيرا ازدواج كرده اون هم با يك خانوم 😅

اين شايعات در مورد بچه هاى منوتو تى وى زياده

ضمنا

اگر همجنسگرا بود ، باز هم به من و شما مربوط نبود

هويت جنسى و گرايش افراد به خودشون مربوطه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خير ايشون همجنسگرا نيست اخيرا ازدواج كرده اون هم با يك خانوم 😅 اين شايعات در مورد بچه هاى منوتو ت ...

معلومه که به هیچکس مربوط نمیشه این یه عیب نیست ولی چیزی هم نیست که بخوان قایم کنن پس مشکلی ندارن کسی بدونه خیلی ها توی صفحاتشون میذارن منم طبق عکسایی کع دیدم گفتم برام جالبه ازش خوشم میاد شوخ و باشخصیته دوس دارم در موردش بدونم

2740
چندتا عکس دیده بودم قبلا ولی دلیل این نبود که همجنسگرا باشه قطعی.ولی خیلی جاها شنیدم تیام و رها و ام ...

اینا در ظاهر خوبن زن میگیرن اما بشدت کثیفن خود پلیس انگلیس رها رو گرفته بود به جرم تجاوز پسربچه .تیام به اون دختره استیج تجاوز کرده بود اسمش روشنا بود

>*
بعضيا چقد متعفن جواب ميدن🤢🤢😷😷 استارتر گفت فلان هست يا نه ... يه جواب بله يا خير خواست بعضيا ب ...

دمت گرم جالبه که ادعای مومن بودنم دارن

جز راست نباید گفت ،هر راست نشاید گفت...شکوفه۱ بودم قبلا ولی دوس ندارم شکوفه۳ بشم
الان این حرف ینی روشنفکری؟

تهمت زدن و شایعه پراکنی درباره‌ ی آدما یعنی چی؟ اسم خوبش چیه؟

من مونی هستم که از سال ۸۹ در سایت فعال هستم. یک مدت خودم داوطلبانه به سایت نیومد و وقتی دوباره برگشتم تا در تاپیک‌های قدیمی به خصوص تاپیک خشونت علیه خانوم‌ها فعال باشم، با وضع نابسامان سایت رو به رو شدم. حدود شش ماه پیش بود. داشتم داخل پیام خصوصی با نی نی یار در خصوص مشکلات سایت چت می‌کردم که ایشون «به هوس نیمه شبی» فقط چون قدرت در دستش بود و نباید جایی جواب پس می‌داد وسط صحبت‌های خصوصی بی هیچ اخطار و حرفی من را قطع دسترسی کرد. اکانتی هفت هشت ساله را قطع کرد که باهاش سال‌ها با علاقه در سایتی که دوستش داشتم و بهش اعتقاد داشتم وقت گذاشته بودم! من موندم و این سوال: «واقعا این بود آرمان‌های نی نی سایت؟»
تو اینستا تو صفحه ش همین چند روز پیش خبر ازدواجش و داد نگفت با کی

عهههه پس بیخود براش خبر درست کردن اگرم بودچیز بدی نبود صرفا جهت اطلاعه مثل هزاران بازیگری که میگردیم ببیتیم زنش کیه شوهرش کیه و ...... 

2706