2733
2734
نوشتيد همجنسگرايى چيزى نيست كه كسى بخواد پنهانش كنه نوشتم افراد در مورد بيان كردن گر ...

عزیزم من جایی خونده بودم که از زبون خودشون بود حالا اومدن از دوستام واقعیتشو بپرسم باید از شما اجازه بگیرم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مصاحبه پریسا که از شبکشون فرار کردو بخون

بعضی از مجری ای قبلی من و تو واقعا همجنس گرا بودن حتی خودشون تو پیج اینساگرام شون میزارن ولی اصلا امید خلیلی اینجور نیست ازدواج کرده اگر این جور بود میومد راحت میگفت اینا انگلیس زندگی میکنن این چیزا براشون عار و بد نیست کاملا طبیعیه ،از چیزیم نمیترسن که نگن ‌.ولی این آقا زن داره و همجنس گرا نیست

2728
عزیزم من جایی خونده بودم که از زبون خودشون بود حالا اومدن از دوستام واقعیتشو بپرسم باید از شما اجازه ...

بازم كه طعنه ميزنيد!

شما نوشتيد در جمع چنين چيزى رو مطرح كرديد

و اين رو هم گفتيد كه همجسنگرايى چيزى نيست كه قايمش كنن

منم حواب تك تك همين صحبت هاتون رو دادم فقط 

بعضيا چقد متعفن جواب ميدن🤢🤢😷😷 استارتر گفت فلان هست يا نه ... يه جواب بله يا خير خواست بعضيا ب ...

دمت گرم 👍👍👍

به نظرم فقط یه ذهن مریض و بیمار این مزخرفاتو میسازه میده بیرون حالا نوبت خودشون که میشه یقه میدرن که شایعه س فتوشاپه تقطیع شده ووووووووو😏😏😏😏😏😏

پیش آ بهار خوبی تو   اصل فصل هایی  
نه اینا حلاله گناه نداره ثوابم داره 😁

بعله!! ملائکه دارن ثواب می‌نویسند.. بسته به تخیل نویسنده ثوابش هم بیشتر می‌شه. من تا گزارش مهمونی ناجوور چند نفره اش را هم خوندم. توی همین سایت!! سوال بودا... سوال معصومانه. درسته که فلان؟ اصلا قصدی نداشتند فقط سوال به ذهشنون رسیده بود.  بعد چند تا آدم فوضول اومده بودند گفته بودند درباره‌ی مردم حرف نزنید!!! 😁

داستان‌های ملا نصرالدین منطقش بیشتره!!

من مونی هستم که از سال ۸۹ در سایت فعال هستم. یک مدت خودم داوطلبانه به سایت نیومد و وقتی دوباره برگشتم تا در تاپیک‌های قدیمی به خصوص تاپیک خشونت علیه خانوم‌ها فعال باشم، با وضع نابسامان سایت رو به رو شدم. حدود شش ماه پیش بود. داشتم داخل پیام خصوصی با نی نی یار در خصوص مشکلات سایت چت می‌کردم که ایشون «به هوس نیمه شبی» فقط چون قدرت در دستش بود و نباید جایی جواب پس می‌داد وسط صحبت‌های خصوصی بی هیچ اخطار و حرفی من را قطع دسترسی کرد. اکانتی هفت هشت ساله را قطع کرد که باهاش سال‌ها با علاقه در سایتی که دوستش داشتم و بهش اعتقاد داشتم وقت گذاشته بودم! من موندم و این سوال: «واقعا این بود آرمان‌های نی نی سایت؟»
بعله!! ملائکه دارن ثواب می‌نویسند.. بسته به تخیل نویسنده ثوابش هم بیشتر می‌شه. من تا گزارش مهمونی نا ...

ممنون که انقدر اخلاق خوب رواج میدین دوست بزرگوار من منظورم شایعه پراکنی نبود من شخصا میرم توپیجش حلالیت میگیرم به خاطرشما راضی میشین؟دعوا دارین فک کنما😐

2740