2737
2739
عنوان

عشق

| مشاهده متن کامل بحث + 128 بازدید | 23 پست
دلیلش چی بود میشه بگی

با جیب خالی وکلی بدهی اومد جلو...سه سال ونیم نامزد بودم...نتونست عروسی کنه...جوریه که جهازی که باهم خریده بودیمم بدون اطلاع ما داده به طلبکار ش...منم از این شرایط خسته شدم مهریه رو بخشیدم و تمام

از ۱۸سالگی تا۲۱سالگی...شد بدترین سالای عمرم... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فعلا به اشنایی با فرد جدید فکر نکن.

بزار زمان بگذره تا نوسانات احساسیت به تعادل برسه.

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
2742
  الان با کسی هستی؟

نه بابا

نمیخوام با کسی باشم...میخوام رو درسم تمرکز کنم 

دیگه حوصلهه  هیچ مردی ندارم 

الان خداروشکر خیلی احساس ارامش میکنم

دیگه مثل اون سالا کارم هرشب گریه کردن نیس😉

نه بابا نمیخوام با کسی باشم...میخوام رو درسم تمرکز کنم  دیگه حوصلهه  هیچ مردی ندارم  ...

من اگه یه آدم خوب پیدا کنم حتما باهاش دوست میشم

چیزی که تجربه کردم عالی بود میخوام بازم تجربش کنم

2740

ببین عزیزم جریان عشق اول الکیه و دوباره عاشق میشی و احتمالا بخندی ب خودت ک با همچین فردی بودی.برای خانوما اکثرا اینطوره ولی برای اقایون برعکسه.در مورد اینکه با کسی باشی اگه نیاز داری با کسی اشنا شی حتما این کارو بکن ولی اگه برای تغییر روحیته اصلا این کارو نکن و ۸ ماه تا یک سال ب خودت فرصت بده و اصلا ایرادی نداره برون ریزی کنی.به این میگن سوگواری جدایی و اگه درست انجام نسه سرکوب میشه و وارد نا خوداگاهت میشه و بیشتر تحت تاثیرش قرار میگیری.امیدوارم خوب بگذرونی این دوره رو.