2733
2739
منم بر اساس عکسای سایتش رفتم پیشش . نمیگم دماغم ضایع شده ها اما اولا کاملا معلومه عملیه ثانیا به صاف ...

واقعا؟ولی مال من طبیعی و خوبه.خدارشکر.گوشتی بود.من راضیم.دنبال عیب های جزئی نباش.هرجا بری بدتر از این در میاره!!

عشق با تو شده یه دلخوشی تو زندگیم💕
ایشالا که همین طوره. بازم تحقیق کن . دیر عمل کنی چیزی نمیشه اما یه جای خوب برو . هر جا میری چند سری ...

همه خوبا همینن.اینم جزو یکی از خوبای تهرانه!!

خیلی وسواسی بشی هرجا بری خوب در نمیاد.واسواسی نشو!!!روی جزئیات مانور نده!! بینی که عمل بشه معلومه خب.حتی طبیعی !بنظر من کارش خوبه.حداقل داغون نمیشی.به بینی  قبلت نگاه کن و به بعدت فکر کن!!!

خیلی بهتر از قبل میشی!!

عشق با تو شده یه دلخوشی تو زندگیم💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم بینی استخوانی بود یا گوشتی

استخوانی بودم.قبل عمل که رفتم بهم ارام بخش دادن بردنم اتاق عمل بیهوشم کردن.وقتی که بهوش اومدم دماغم واقعا درد میکرد مخصوصو اون قسمتی که قوز داشت بینیم.فک کنم بهم ۲یا ۳ تا مورفین زدن.ولی الان خوبم درد ندارم خیلی.

2740
استخوانی بودم.قبل عمل که رفتم بهم ارام بخش دادن بردنم اتاق عمل بیهوشم کردن.وقتی که بهوش اومدم دماغم ...

منم دماغم قوز داره نوکشم کمی پایینه . راضی بودی.. بهم پیشنهاد میکنی منم همین دکتر برم؟

اگر آسان بود همه می توانستند انجامش دهند❤
منم دماغم قوز داره نوکشم کمی پایینه . راضی بودی.. بهم پیشنهاد میکنی منم همین دکتر برم؟

اخه من تازه ۲۴ ساعت شده هنوز زوده نتیجه رو بگم.ولی در کل دکتر ابیانه خیلی طبیعی کار میکنن.فقط ایرادات بینی و رفع میکنن.اگر دوست داری مشخص باشه عمل کردی گزینه  مناسبی نیست برات.

اخه من تازه ۲۴ ساعت شده هنوز زوده نتیجه رو بگم.ولی در کل دکتر ابیانه خیلی طبیعی کار میکنن.فقط ایرادا ...

عزیزم قبلش مشاوره رفتی مهربون بود؟ اجازه میداد همه ی سوالاتو بپرسی ازش؟  من چون مشکل تنفسی هم دارم و کلی سوال هم دارم وقت میزاره جواب بده؟

اگر آسان بود همه می توانستند انجامش دهند❤
عزیزم قبلش مشاوره رفتی مهربون بود؟ اجازه میداد همه ی سوالاتو بپرسی ازش؟  من چون مشکل تنفسی هم د ...

اره دکتر خیلی خوش اخلاقیه.ولی در کل کار خودشو انجام میده واینکه اونایی که من تو مطبش دیدم مشکل تنفسی و ابریزش و بویایی نداشتن.بازم خودتون حتما تحقیق کنید.

سلام عزیزم خوبی؟از بینیت راضی هستی ؟طبیعی شده؟    

سلام عزیزم بله خوبه خداروشکر تا اینجایه کار ولی یه طرف تیغه بینیم یه برجستگی خیلی ریز داره که خودم با لمس متوجه میشم فقط.ولی از تنفس و بویایی کاملا خوبه خداروشکر

سلام عزیزم بله خوبه خداروشکر تا اینجایه کار ولی یه طرف تیغه بینیم یه برجستگی خیلی ریز داره که خودم ب ...

سلام خانمي.فكر ميكنم شما الان ٤ماهه با دكتر ابيانه عمل كرديد..الانم راضي هستيد از انتخاب دكترتون؟؟؟؟؟؟اون برجستگي روي بينيتون محو شده يا هنوزم هست؟؟؟؟؟

2706