2733
2734

ای خدااااایکساله ک عروسی کردم یکی دوماهه تصمیم گرفتم بچه دارشم دوقلو دوست دارم چیکارکنم؟؟؟حالا دوقلوهم نبود خیییلی دوست دارم پسر باشه راهکاری ندارین ک منم ب ارزوم برسم؟

نی نی خوشگلم مرسی ک اومدی تودلم😍😍عاشقتم بااینکه ندیدمت۹۸/۳/۲۳آزمایشم مثبت شد�👪نفس مامان بابا منتظرتیم...همسرم همه زندگیمه❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عین دوس پسر منی اونم میگه یه کاری کنیم یا دوقلو شه یا پسر

دوس پسرت؟؟مگه میخواید بچه دارشین؟

نی نی خوشگلم مرسی ک اومدی تودلم😍😍عاشقتم بااینکه ندیدمت۹۸/۳/۲۳آزمایشم مثبت شد�👪نفس مامان بابا منتظرتیم...همسرم همه زندگیمه❤
الان مبخای وقتی بیان تزارن شب بخابی بعد پشیمون میشی😑

اشکال نداره میخوااااام

بزار بچه بیاد شوهرمنم میگفت ۲قلو باشه یا ۴تا بچه میخوام الان میگه اگه دوباره حامله بشی خودم و از بالاپشتبوم میندازم پایین با اینکه ۱دونه است😂😂😂

برای سلامتی همه ی نی نی ها صلوات🙏ابلفضل عاشقی مشکل گالماز😢
بزار بچه بیاد شوهرمنم میگفت ۲قلو باشه یا ۴تا بچه میخوام الان میگه اگه دوباره حامله بشی خودم و از بال ...

خخخخ

2738

گریه و غذا و مریضی و حموم بردن و مراقبت و همه چیش دوبرابره اونم همزمان

چقد بدم میاد ازدوقلو😕وقتی ب اینک همسان نباشن و یکیش ازاون یکی خوشگل تر یا باهوش تر و درس خون ترباشه فک میکنم ک ممکنه اینده یکیش اذیت شه 

الان که نه،بعد ازدواج😂

خخ اها 

وااای واااای واااای منم ارزو دوقولو داشتم همه میگفتن تو یکیشم میمونی حرفایه تورو میزدم الان یکیه اما پدرموووووو دراورده توهم تا وقتی بچه دار مشی این حرفارو نمیفهمی درکت میکنم🤦‍♀️🤦‍♀️🤣🤣