2733
2739

پسرم 40 روزشه  از ساعت 9 تا 12 شب  گریه میکنه  گاهی میخوابه ولی 5 دقیقه بعد بیدار میشه یه بار دکتر گفت کولیک داره  بهش کولیکز با گریب میچر داد

حالا هرچی اینارو میدم باز گریه میکنه  و اینکه 12 به بعد هم که میخوابه هر 20 دقیقه یه بار بیدار میشه 

بخدا تا صبح 10 دفعه بیشتر بلند میشم .. تو روز هم خوابش سبکه ...

شیر خشک میخوره و همیشه از گوشه لبش شیر میریزه ...

چیکار کنم به نطرتون ؟ کلافه شدم 

نافش برآمده نیست؟

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خب گناه داره خوابش سبکه حتما یچیزیش هست کولیک که خودش تنهایی دردسره اگه شیر میریزه رفلکس داره باید درمان کنی شیرش سبک باشه من پسرم با شیرخشک نفخش زیاد میشد یه شب تا صبح دورش دادیم مشکلشو برطرف کن تا راحت بشی یکی هم باشه نگهش داره یکم بخوابی که انرژی داشته باشی بعد سه ماه خیلی بهتر میشن 

2738

عزیزم یه سری مسائل رو باید رعایت کنی 

اول اینکه باد گلو حتما بگیری بعد چندتا دونه زیره سبز یه ذره  نبات بزاری دم بکشه روی بخار اب یه چای قاشق بهش بدی غروب 

با روغن کرچک شکمشو دور ناف اروم ماساژ بدی 

از سشوار میتونی استفاده کنی یه صداهایی هم هست واسه بچه ها تو بازار رو موبایل میریزن واسه اروم شدن بچه دانلود کن براش بزار 

اگه مشکوک به رفلاکسه حتما پیگیری کن درمانش کن 

اره شیر خشک معمولی میدم  جدی رفلاکس داره دکتر نگفت که .  

متاسفانه خیلی از دکترا تشخیص نمیدن...یه دوستی اینجا تاپیک زده بود که بعد از ۲ سال و کیم عذاب کشیدن خودش و بچش و عوض کردن ۴ تا دکتر بالخره دکتر آخری با سونو از معده رفلاکسش رو تشخیص داد ،رفلاکس پنهان اصلا به ظاهر مشخص نیست ولی بچه رو خیلی اذیت میکنه..راجبش توی نت سرچ کن...و اینکه ممکنه کوچولوت به پروتئین گاوی هم حساسیت داشته باشع وشیر خشکای معمولی حاوی شیر گاو هستن،واسه همین باید شیر خشکای ضد آلرژیک بدی..بچت رو ببر پیش یه متخصص حاذق و حتما توی نت راجب رفلاکس پنهان و علائمش سرچ کن

سپهرم..آسمون آبیه زندگیه من...ممنون که قبول کردی من مادرت باشم❤

منم دقیقا همینایی که شما گفتی برام‌پیش اومد و تجربه م رو بهت گفتم..اصلا سرسری از این قضیه نگذر دوستم ...☺

بچه ها خیلی معصوم و مظلومن..سعی کن بفهمی دردش چیه..هیچ نوزادی الکی گریه نمیکنه چون تمارض بلد نیست☺موفق باشی

سپهرم..آسمون آبیه زندگیه من...ممنون که قبول کردی من مادرت باشم❤