2733
2734
عنوان

دلم واسه مجردی تنگ شده 😭

342 بازدید | 48 پست

شوهرم با اینکه مرد خوبیه ولی شیشه خورده هایی هم داره مثلا اینکه حساسه من تنها یا بدون اطلاع بهش برم بیرون....ولی در کل مهربون و دوست داشتنیه ولی نمیدونم چرا عجیب دلم میخواد برگردم به زمان مجردی.زمان بی مسئولیتی...

کیا مثل منن؟چرا دوست دارید برگردید به اون زمان؟ 

مجردم

هر کو نکاشت مهر و ز خوبی گلی نچید، در رهگذار باد نگهبان لاله بود ... نیچه معتقد است فلاسفه فیلسوف متولد میشوند، روح حقیقت طلبی و علاقه مندی به تجزیه و تحلیل و حل مشکلات و تفکر نقادانه را میتوان در فرد با آموزش پروراند، اما برای بعضی از آدمها حقیقت خیلی مهم است، درست بودن و خوب بودن معنایی بسیار قوی برای برخی از افراد دارد، من هم چنین آدمی هستم من همیشه خیلی مشتاق بوده و هستم که بدانم بالاخره کدام حرف درست است و کدام نیست، زیر بار حرف زور رفتن برای من بسیار دشوار است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

واااای من واقعا دلم میخاد برگردم عقب

ازادی مطلق داشتم الان نه نمیزاره جایی برم فقط با خودش و ابجیش اینا 

اصلا نمیدونم دلم برا دانشگام تنگ شده برا گشتن با دوستام بلند خندیدن تو خیابون و و و

دعا کنید زندگیمون خوب شه😔
2738
قدر این زمانت رو بدون.متاهلی همیشه هست ولی مجردی دیگه برنمیگرده 

حتما

هر کو نکاشت مهر و ز خوبی گلی نچید، در رهگذار باد نگهبان لاله بود ... نیچه معتقد است فلاسفه فیلسوف متولد میشوند، روح حقیقت طلبی و علاقه مندی به تجزیه و تحلیل و حل مشکلات و تفکر نقادانه را میتوان در فرد با آموزش پروراند، اما برای بعضی از آدمها حقیقت خیلی مهم است، درست بودن و خوب بودن معنایی بسیار قوی برای برخی از افراد دارد، من هم چنین آدمی هستم من همیشه خیلی مشتاق بوده و هستم که بدانم بالاخره کدام حرف درست است و کدام نیست، زیر بار حرف زور رفتن برای من بسیار دشوار است.

منم شرایطم مث شماست و با تمام مشکلاتی که با مامانم داشتم بازم دوست دارم برگردم به اون زمان و با خیال راحت رو تختم دراز بکشم تا هر وقت میخوام بخوابم پا شم یه نقاشی و یا کار دستی که عاشقشمو درست کنم. خدایا دلم لک زده واسه صدای ماشین بابام که هر وقت میرسید پشت در متوجه میشدم. ولی الان دیگه نیست  

من عاشق دبیرستانم هستم کاش میشد برگردی

اون موقع دبیرستان می رفتیم با دوستام همش میگفتیم ای بابا بریم شوهر کنیم از مدرسه راحت شیم  

الان هروقت از اونجا رد میشم اشکم در میاد دلم واسه دوستام،شیطنت هامون،خنده هامون،گریه هامون تنگ شده

2706