2737
2739

سوی رو موقع دنیا اومدنش فک کنم کج بود تو لگن خیلی سخت بود بعد دنیا اومدنش هم خونریزی داشتم ساعت 8و نیم شب دنیا اومد ساعت 12 شب بردنم بخش خیلی حالم بد بود

هیچ کسی رو به مقام خدایی بالا نبر...میره اون بالا واست عذاب نازل می‌کنه!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام من دوتا زایمان داشتم طبیعی دخترم اول بدنیا اومد خیلی سخت بود ولی پسرم نه خوب بود دیگه نمیدونم مال جنسیتشه یا چون زایمانه دومه

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست طوفان زده ام راه نجاتی بفرست گفتا که بازمزمه ی یا مهدی عطر گل نرگس صلواتی بفرس🌺
2728
راست می گی وضعیت بچه مهمه. منم سر اولی همین مشکلم بود. کج بود لحظه ی دنیا اومدن

یا حضرت عباس😭😭😭نگید توروخدا

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
منم خیلی نگرانم.اوایل خیلی پیگیر بودم سز شم اما دیدم هیچ دکتری قبول نمیکنه😞خصوصی هم دست کم ۸ تا ۱۰ ...

عزیزم اتفاقا اولی رو نمیدونی چی در انتظارته خیلی سختره دومی راحتره باز

منم اولی میخواستم سزارین شم اما فرصت نشد نصفه شبی کیسه اب پاره شد و به ناچار طبیعی شد اما دومی و سوی رو طبیعی میخواستم

دیگه دو سه ساعت درد و باید تحمل کرد همینکه بچه دنیا میاد انگار هیچ دردی نداری خیلی کیف میده

اما سزارین دردش بعد زایمانه

2740
من احساس میکنم این درشتره.راسته میگن زایمان پسر راحتتره

کی گفته

ببین عزیزم همه چی به شرایط جسمیه خودت و بچه ات ربط داره نمیشع کلی حرف زد منکه سر پسرم مردمو زمده شدم ولی سر دومی یعنی دخترم خیلی خوب بود زمانش همون قد طول کشید ولی راحتیش بهتر بود چون فاصله سنیشون کم بود 

همیشه توبدترین شرایط به این فکر کن🤔 میتونست بدتر از این شه😲😲 بعد به این نتیجه میرسی که خدا زیر نظرت داره و میبینت.😗..اینطوری غم به دلت نمیاد😊...خدااااایا شکرت که خونم دود نشد بره هوا😥😥.....خدا جونم توکل کردم فقط فقط به خودت و توسل به ائمه😍😍😍
چند ساعت سر دومی درد کشیدید

از صبح تا یازده تقریبا چار ساعت پنج ساعن

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست طوفان زده ام راه نجاتی بفرست گفتا که بازمزمه ی یا مهدی عطر گل نرگس صلواتی بفرس🌺

ای جان عزیزم شرایطت مثه منه.خداحفظشون کنه

گل پسرت چند وقتشه مگه

همیشه توبدترین شرایط به این فکر کن🤔 میتونست بدتر از این شه😲😲 بعد به این نتیجه میرسی که خدا زیر نظرت داره و میبینت.😗..اینطوری غم به دلت نمیاد😊...خدااااایا شکرت که خونم دود نشد بره هوا😥😥.....خدا جونم توکل کردم فقط فقط به خودت و توسل به ائمه😍😍😍

نترسید بابا‌ بچه من خیلی هم درشت شده بود چهارکیلو بود. شما اگه حس کردی بچه درشته اصرار کن به سزارین. منم مشکل شما رو داشتم سر اولی عین خیالم نبود می گفتم بالاخره یه جوری به دنیا می یاد سر دومی از روز اول می ترسیدم به دکترم گفتم فقط سزارین! دومی ریز بود اصلا امون نداد خودش به دنیا اومد!

خانما دومیتون چند ساعت درد کشیدید؟؟؟

من نزدیگ غروب لک دیدم تا موقع رفتم بیمارستان و.دردم شدید شد ساعت 11 و یا 11و نیم شب شد ساعت 12 و نیم هم دنیا اومد خیلی زایمان خوبی بود