2737
2734
یعنی چی دوست داری طبیعی شه یا سزارین؟  فک نکنم بتونی کاری کنی دست شما نیست چرخشش عزیزم

نچرخه که سز شم،بریچ😔😔😔

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
ببین اصلا ناراحت نشو در عوض دوتاشون باهم بزرگ میشن و کاملاااا همو درک میکنن...سختی داره نمیگم نداره ...

نمیدونم چرا حس میکنم با هم نمیسازن،ازینان که هر رور جنگ داریم.دوس ندارم اینطوری باشه،دوس دارم پشت هم باشن خیلی همو‌دوس داشته باشن هوای همدیگه رو حسابی داشته باشن😕رفتار من و همسرم خیلی موثره میدونم،میترسم ندونسته اشتباه رفتار کنیم رو رابطه شون اثر بد بذاره،هیچی نمیدونم فقط میدونم محبتم به بزرگه فعلا تا مدتی باید خیلی زیاد شه،تازه لوس و بدعنق نشه😥شما چطور مدیریت کردی؟؟من آخه پسرمم خیلی کوچیکه هنوز😞

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم چرا حس میکنم با هم نمیسازن،ازینان که هر رور جنگ داریم.دوس ندارم اینطوری باشه،دوس دارم پشت هم ...

خوب نمیشه گفت همیشه پشت هم هستن یا همش دعوا میکنن

من بچه هام با هم دعوا میکنن . بازی میکنن .خونه رو به هم میریزن .بعضی وقتا با کمک خودشون جمع میکنیم.بعضی وقتا اونقد جیغ جیغ میکنم از دستشون که گلوم میسوزه دیگه.

بچه کوچیکمم از این دوتا یاد گرفته اونم خودشو قاطیشو میکنه اذیتشون میکنه موهای بقیه رو میکشه فرار میکنه.

دیگه میگذرونیم 

یکی دیگه وسایل خونه دیگه برام مهم نیستن هر کاری که دوست دارن میکنن فقط مواظبم که خدای نکرده بلایی سر خودشون نیارن

و الان که پسر بزرگم 5 سالشه بازم خیلی مراقبه کوچیکتره هست. همش گزارش میده مامان حسین داره اینکارو میکنه اون کارو میکنه

هیچ کسی رو به مقام خدایی بالا نبر...میره اون بالا واست عذاب نازل می‌کنه!!

نی نی که بدنیا اومدیه کوچلو بده بغل چه بزرکترت بگو شما بزرگتری باید نی نی رو مراقبش باشی. وقتی من نیستم نذاری بچه ها بیان دور وبرش اذیتش کنن خلاصه باید باهاش رفتار کنی که احساس قدرت بکنه

2731
خوب نمیشه گفت همیشه پشت هم هستن یا همش دعوا میکنن من بچه هام با هم دعوا میکنن . بازی میکنن .خونه رو ...

عزیز دلم خدا حفظشون کنه😍بالاخره شیریناشم هست،اما خب سختیاش انگار خیلی بیشتره

عزیز دلم خدا حفظشون کنه😍بالاخره شیریناشم هست،اما خب سختیاش انگار خیلی بیشتره

فدات شم عزیزم

اره سختیاش خیلیه

اما خداروشکر راضی هستم با همه ی سختیاش

واقعا.منم میترسم یه وقت بچه نیاید من نفهمم

نه نترس اینوگفتم تابدونی بچه دوم آسونتره 

خدایامن درکلبه ی فقیرانه ی خودچیزی دارم که تودرعرش کبریایی خودنداری من چون تویی دارم وتوچون خودنداری