2733
2734
عنوان

رفلاکس پنهان نوزاد ..

| مشاهده متن کامل بحث + 336 بازدید | 38 پست
انشالا که چیزی نیست.  اما بچه ها تا چندماهگی خوب میشن. ولی مال شما چون زودرس بوده و 7 ماهشه پی ...

خیلی ممنون عزیزم ..

حاجی ناموسا گزارش نزن   ده تا کاربریم الکی تعلیق شد  هر کی گزارش زد واگذارش میکنم ب خدا  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیگه اون گریه شدید خودش علایم رفلاکس یا دلدرده. شایدم گشنگی  به هر حال دکتر لازمشه

فردا ک حتما میبرمش

دکتر 😭😭

خدا ازم نگذره ۵ ماهه پسرم داغون شده  😭😭

حاجی ناموسا گزارش نزن   ده تا کاربریم الکی تعلیق شد  هر کی گزارش زد واگذارش میکنم ب خدا  
2728
 آخه علایم رفلاکس و دلدرد خیلی شبیهن. فقط رفلاکس فک کنم گلو رو معاینه میکنه دکتر

باد زیاد معده هم میتونه بخاطر رفلاکس باشه؟؟

فردا ک حتما میبرمش  دکتر 😭😭 خدا ازم نگذره ۵ ماهه پسرم داغون شده  😭😭

خودتو سرزنش نکن شاید چیزی نباشه. ولی بچه های زودرس مراقبت زیاد میخوان و سیستم ایمنی بدنشون ضعیف تره. زودتر مریض میشن تا چندسالگی.

رفلاکس بچه انگار مدام یه ویزو می جود.دائم در حال جویدنه در صورتی که اصلا غذا نمیخوره.سکسکه خیلی داره،زیاد بالا میاره شیرو...حتی من میفهمیدم پسرم اسید معدش برمیگشت بالا چون حالت اروغ نصفه میزد بعد گریه میکرد...

خدایا چه گم کرد آنکه تو را پیدا کرد و چه پیدا کرد آنکه تو را گم کرد.

پسرمنم هفته 34 و 5 روز با وزن 2400 به دنیا اومد متاسفانه رفلاکس پنهان داشت و داره و البته الان کمتر شده ...خیلی سخته😔

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود  
2738
ببین بیقراره؟ وقتی خوابه زل بزن بهش ببین چیزی رو تو دهنش مزمزه نمیکنه؟ اگه متوجه نشده ببر دکتر خوووو ...

چیکار کردین ک.خوب شذ؟؟؟

اینایی ک.میشینن میگن زن باید فلان باشه و بیسار باشه همش الکیه.زن فقط باید مستقل باشه بخصوص از  لحاظ مالی .دعا کنید منم شاغل بشم 😍
چیکار کردین ک.خوب شذ؟؟؟

والا رفلاکسو اگه از اول بفهمی و مراعات کنی خیلی بهتر میشه ولی اگه دیر بفهمی خیلی دیر خوب میشه 

خیلیا هم دوره ای رفلاکسشون عود میکنه مثلا مسافرت دندون دراوردنو ... 

ولی در کل اگه بچه رو بعد شیر عمودی بگیری ۲۰ دقیقه دمای اتاقش حداکثر ۲۳ درجه باشه و مادر و بچه غذاهای مناسب و رژیمی بخورن خیلی بهتر میشن

گاهی اوقاتم باید داروهای آنتی اسید مصرف کنن 

ببرش دکتر مقدادی تا تشخیصش بده و دارو برات تجویز کنه

والا رفلاکسو اگه از اول بفهمی و مراعات کنی خیلی بهتر میشه ولی اگه دیر بفهمی خیلی دیر خوب میشه  ...

دکتر مقدادی کجاست؟؟؟من اصفهانم 

اینایی ک.میشینن میگن زن باید فلان باشه و بیسار باشه همش الکیه.زن فقط باید مستقل باشه بخصوص از  لحاظ مالی .دعا کنید منم شاغل بشم 😍
شما برای رفلاکس کوچولوتون چیکار کردید لطفاً تجربه نونو بگید

عزیزم نینیت رفلاکس داره؟ ببین نگران نباش خواهرم.اول از همه یا یه تشک انتی رفلاکس براش بخر یا اینکه زیر سرشو شیب دار کن.حتما حتما حتما حتما آروغش را بگیر.اگه شیر خودتو میخوره رژیم غذایی باید داشته باشی.اگه هم شیرخشک میخوره شیر درفلاکس هست بهش بده.زیاد جاش گرم نباشه.هروقت بیدار بود و وقت داشتین بغلش کن عزیزم.خیلی خوبه براش.کپسول امپرازول با تشخیص پزشک بهش بده.انشاءالله خوب میشه عزیزم.اصلا نگران نباش گلم.

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  
2706