2737
2739
من نمی‌دونم چرا ما اصلا شوهر کردیم

دقییییقا. یکی بیاد ازم بپرس چرا ازدواج کردی؟ البته دخملیم زو خیلی دوست دارم ولی دلم میخواست مثه مریم مقدس دخملیم گیرم میومد!😁😁😁😁😁😁😁

💕 دنیام دخترمه 💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نمیدونم اون چرا زن گرفت!ی خواهر داره 4 تا داداش همیشه مشکلاشونو این باید حل کنه مامان باباشم همیشه ب ...

اینطوری نگوووووو .شما فقط میخاین با شما باشه .اونام جز خانوادشونه . شما خواهرتو راهنمایی نمیکنی .؟

2740
دقییییقا. یکی بیاد ازم بپرس چرا ازدواج کردی؟ البته دخملیم زو خیلی دوست دارم ولی دلم میخواست مثه مریم ...

خو الان به مجرداام بچه میدن از پرورشگاه....ولی خب امکان داشت اگه شوهر نکنی عقده ای بشی(البته دور از جون تو من کلی میگم)یه معلم داشتیم شوور نکرده بود پامونو نفهمیدیم گذاشتیم رو کفشش از نماز خونه اومدیم بیرون واسه این کارمون بهمون گفت از شجره ی طیبه میخوام بد بخت بشین بمیرین جهنم برین....

فکر کن....😆😆😆😆

اینطوری نگوووووو .شما فقط میخاین با شما باشه .اونام جز خانوادشونه . شما خواهرتو راهنمایی نمیکنی .؟

اولویت یه مرد متاهل بچه هاش و همسرشه.وقتی صدای گریه ی بچه اشو میشنوه بااااااید بیاد ببینه چی شده.

طفلک بچه ها...

برای سلامت کامل و شادمانی درخشان و جاودان خودم و عزیزانم سپاسگزارم  
2706