2737
2734
عنوان

خارج یا ازدواج؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 1054 بازدید | 52 پست
ساکتو ببند
ده سال دیگر با فریاد وارد خانه می شوی داد می زنی عشق های من کجان؟ بچه هایمان با دو به سمتت می آیند دختر کوچکمان ، پرنسس من و تو تاتی تاتی کنان به سمتت می اید . ان ها را بغل می کنی به جای هر یک ساعت دوری از انها بوسه ای روی گونه شان می نشانی.  سپس به سمتم می آیی دوباره مثل ده سال پیش نگاهم به نگاهت گره می خوره . دستت را بالا می بری ، به سمتم می ایی ، عقب می روم ، جلو می ایی . عاشقت می شوم ، بغلم می کنی . بوسه ای پر از عشق مانند ده سال پیش به من هدیه می دهی و من میگویم که تنها مجنون دنیا تو و تنها لیلا ، لیلای مجنون من هستم ...💘💖💕 تیکر عقدمه👰🤵

ازدواج

من کلا خیلی ازدواجی بودم🙈☺

دوستای گلم لطفا در مورد کمک ها و سوالاتی که میپرسم خدا رو در نظر بگیرید و بعد بهم جواب بدید... برام مهمه که راهی که جلوی پام میزارید رضایت خدارو در پی داشته باشه... ممنونم❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به سلیقه خودش بستگی داره

اگر قراره ازدواج کنه ولی با هر مشکل و یا جر و بحث حسرت خارج بخوره بهتره بره خارج

اگه بره اونجا ‌ و ببینه چقدر زندگی و تنهایی سخته و مستقل بودن سخته و ازدواج کردن سخته، بهتره ازدواج کنه

😁

کاملا بستگی به خود اون خانم داره

مثلا من برام اصلا خارج الویت نداره مگر شاید برای مدت محدودی تحصیل

ازدواج درست و خوب برام خییییلی مهم بود

ولی خیلیها اینجا نهایت آمالشون خارج رفتنه

کرونا اگه فقط یک خوبی داشت این بود که همه بفهمن جواب امر به معروف《به تو چه ؟》نیست. بفهمن آلودگی یک نفر به همه ربط داره👌🙄تعجب میکنید چرا بعضی از اونهایی که میگفتن به خاطر کرونا نمازجمعه ها باید تعطیل و قم قرنطینه بشه، الان خودشون گله ای راه افتادن رفتن شمال یا جنوب؟بابا لیدرهای اینها همون عاریایی هایی هستن ک واسه مراسم اربعین و حج به ما میگفتن عرب پرست،بعد خودشون به خاطر یه مشت دلار رفتن عربستان دیکتاتور وکودک کش،پاچه خواری شاهزاده های سعودی رو کردن و اونجا همه ترانه ای خوندن غیر از خلیج فارس!😏😷دعای غریق که امام صادق(ع)برای نجات از فتنه های اخرالزمان سفارش کرده اند:"یا الله و یا رحمن و یا رحیم، یا مقلب القلوب، ثبت قلبی علی دینک"🙏🙏 دوست من، دعای عظم البلا و دعای یا من تحل و دعای عهد با توجه به معانی فراموشمون نشه⚠🙏اگر نماز قضا بشه میشه جبران کرد، اگر روزه قضا بشه میشه جبران کرد ولی اگر ولایت قضا بشه نمیشه جبران کرد😔یکباردرسقیفه قضاشد،حضرت زهرا(س) را شهید کردند😢یکباردرصفین قضا شد،حضرت علی (ع) را شهید کردند😢امام حسن شهید شدند😢 تا "مردم بفهمند" نمی شود به پیمان صلح معاویه اعتماد کرد؛ امام حسین شهید شدند😢تا "مردم بفهمند" یزید ظالم است،یک تاریخ هزینه شد تا یه عده دیرفهم بفهمند! در حالی که میشد فقط با گوش کردن به "ولی‌خدا" هزینه نداد⚠️😔سلیمانی یک فرد نیست،یک مکتب است❤ شهید سلیمانی برای دشمن خطرناک تر از سردار سلیمانی است👊✌#مکتب_سلیمانی📚🕯🚩#انتقام سخت👊💣#مرگ_بر_آمریکا✊👊الا حزب الله هم الغالبون
2731
2738

خارج 

مرد ایرانی ، خوب خوبش افکار جهان سومی به روز داره ، بکن برو بابا اینجا حلوا خیر نمیکنن

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم .                                                                                       چگوارا

الان چون متاهلم و واقعا با ازدواجم خیلی چیزا از جمله استقلال و حال خوبمو از دست دادم ترجیحم خارجه اگر ازدواج درست باشه و طرفت واقعا مرد باشه ازدواجم خوبه اما اینکه به هدف تحصیل بری خارج مطمئن باش هم مستقلی هم گزینه های بهتر در اینده داری ۲۶ که سنی نیست

با همسر میریم خارج 😎

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.
کانادا

بره خارج .من داداشم الان المانه کیف میکنه به خدا .عالیه .عاااالی .خودم شوهرم پایه نیست وگرنه تا الان یه ده باری بود برا دیدن اقوام اومده بودم ایران سر زده بودم و  برگشته بودم .😐😐

بستگی داره چ کیسی برای ازدواج ؟چ شرایطو کشوری واسه زندگی ؟اگر کیسش خوبه واسه ازدواج گاهی دوبار اون موقعیت پیش نمیاد ولی برای خارج دیگه دلار ک گرون شده چ الان چ یک سال دیگه،متاهلم میشه رفت خارج ما با دوتا بچه میخوایم بریم از مجردیمم تصمیمشو داشتم

دعا کنید برای آرامش روح پدر عزیزم