2737
2734
عنوان

مادرشوهر ایکبیری

| مشاهده متن کامل بحث + 1476 بازدید | 77 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما هم هررروقت بیرون رفتیم مادر شوهرمو بردیم با خودمون تا حالام اعتراض نکردم و برام مهم نبوده 

چون بنده خدا تنهاس تو خونه  حوصلش سر میره جا منم تنگ نمیکنه  در کل مخالفتی ندارم 

کاربریم 3 ساله شد😍 الکیییی لغو شدم خدایاااااامرسی بخاطر سوپرایز قشنگت 😍💟🙇
2731

راستشو بخوام بگم من خودم هرموقع جایی بریم صداش میکنم که باما بیاد چون توجوونیش که نگشته الانم نگرده انصاف نیس؛ولی شما بشین باشوهرت صحبت کن شاید قبول کرد

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
2738

اذیتتون می کنه؟؟یا مثل مادرشوهر مامانم که وقتی باردار بود می ترسوندش که بچه سقط شه  که تفریح کنه،؟؟یا جلوی شما گوشت کباب می کنه می خوره که بوش بهت بخوره؟به پسرش می گه زنش بزنتش؟یا فقط چون مادر شوهره؟؟؟این قدر بلا سر مامانم اورد مامانم فقط احترام گذاشت. گفت قاضی خداست. منم یک روز مادر شوهر میشم. 

راستشو بخوام بگم من خودم هرموقع جایی بریم صداش میکنم که باما بیاد چون توجوونیش که نگشته الانم نگرده ...

خوش به حالت که دلت بزرگه، من هم دوست دارم این جور چیزا برام بی اهمیت بشه ولی نمیشه!😔

وا خوب حوصلش سر میره بره خونه خواهرشو بچه های دیگش چمعنی داره همه جا بیاد باشما خودش باید بفهمه نثل مادر شوهره منه نبریمش ناراحت میشه باد میکنه حتی بهداشت برا واکسن بچه

حتی دنبال پوشک از داروخونه بایــــــــــــــــــــد باشه فکر میکنه حضورش ضروریه

A A

حس ميكنم يكم حق داري ولي يكمم بدجنسي توو وجودت هست 

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2706