2733
2739

بچه ها چندماهه اقدامم ولی خبری نیست..من پریودام نامنظمه یه سری ام سونو دادم ک گفتن یکی ازتخمدان‌هات پلی‌کیستیکه وبعدرفتم پیش دکتر بهم متفورمین داد روزی یکی ،،دوفاستون هم دادواسه تنظیم پری خوردم جوابی نگرفتم 

نمیترسم اگه گاهی دعامون بی اثر میشه،،،همیشه لحظه آخر خدا نزدیک‌تر میشه❤ 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

اره اگه اضافه وزن داری کم کن

نداریم ورزش رو حتما بزار تو برنامت

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
اره اگه اضافه وزن داری کم کن نداریم ورزش رو حتما بزار تو برنامت

میذارم حتما ولی فکرکنم توخونه بتونم انجام بدم یاشایدباشگاه برم،،،اینم بگم یکی دوماه رفتم باشگاه رهاش کردم راستی استخرچطوره؟؟؟؟

2738

هنوز زوده برا جواب گرفتن عزیزم متفورمین میخوری ورزش هم بکن واقعا جواب میده برا پلی کیستیک ورزش.حتی دکتر من خودش تاکیید داشت رو ورزش کردن.میگفت درسته چاق نیستی ولی کم کردن حتی ۱ کیلو باعث رراه افتادن تخمدان میشه.باید صبور باشی فقط صبر من دو سال طول کشید 

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........

من دو تا تخمدان هام پلی کیستیک بود و حتی عمل هم شدم شوهرمم واریکوسل داشت اما به لطف خدا در سن 37 سالگی خدا یه دختر ناز بهم داد عکس پروفایلم 😘😘

☘️⚖️تعادل قانون طلایی زندگی ⚖️☘️
هنوز زوده برا جواب گرفتن عزیزم متفورمین میخوری ورزش هم بکن واقعا جواب میده برا پلی کیستیک ورزش.حتی د ...

توام پلی کیستیک بودی؟ وبعدازدوسال باردارشدی درسته؟

من دو تا تخمدان هام پلی کیستیک بود و حتی عمل هم شدم شوهرمم واریکوسل داشت اما به لطف خدا در سن 37 سال ...

الهی عزیزم،،بعدازچندسال؟

0عزیزم چرا نتونی باردار بشی؟منم مثل شما تخمدانمpcoبود ولی خداروشکر باردارم فقط نباید عجله کنی یکم ط ...

یاخدا🌸🌷

2706