2733
2739

خانما حس ميكنم هيچوقت نميتونم بچه دار بشم خيلى خسته شدم البته مشكل ما ضعف اسپرم همسرمه كسى بوده اين جورى باشه باردار شده باشه مورفولوژيش صفر شده موندم چه كار كنم يعنى انيدوار باشم اخه چه جورى😢😢🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

توکل برخدا کن عزیزم خداهیچ بنده شوناامیدنمیکنه

خوراکیهای زیادی هستش براتقویت اسپرم

امیدتونوازدست ندید خدابزرگه 

چندوقته اقدامی؟منم نزدیک دوساله 

دوستای گلم براسلامتی هممون وبرآورده شدن حاجات وآرزومون یه صلوات بفرستین.خیرببینین.😘😘😘

من 

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2738

یکی از دوستای خالم دکترا بهش گفته بودن تواصلاتخمدون نداری رو چه حسابی میخوای اقدام کنی

بخدا بعدازیکسال اقدام باردارشدالان پا به ماست😍دخمل داره صحیح‌وسلامتتتتت خداروشکر

نمیترسم اگه گاهی دعامون بی اثر میشه،،،همیشه لحظه آخر خدا نزدیک‌تر میشه❤ 

من بعد از دوسال 😘این ماه گفتم ولش کن بابا نمیشه دیگه اخه نامنظمم شوهرمم فک کنم اسپرمش ضعیف بود ولی بلاخره شد ان شالله واسه تو هم میشه توکل ب خدا

خدایا منو شرمنده نکن دشمنامو شاد نکن میدونم بنده خوبی نیستم ولی تو خدایی کن😔

یکی از دوستای من ۱۶ سال بود بچه دار نمیشدن .مشکل از شوهرش بود کلی دوا دکتر کردن.آخر سر سال قبل باردار شد الان یه دختر داره.نا امید نباش توکل به خدا 

هر چی آرزوی خوبه مال تو ...

من سه سال منتظر بچه بودم 

آبان بیبی چکم مثبت شد ولی انداختم کنار گفتم دروغه محاله من باردار باشم و رفتم کوه بعدش به خونریزی افتادم و تو ۶ هفته سقط کردم 😑

🌱 من از تبار #دختران_تکراری نیستم....                       من همان #تافته ی _جدا_بافتهام.....🍭                              ~~~~~~~~~~~~~~~~~                          👩‍⚕️ یکمامایآروم و مهربون                                        🚫توروخداااااااااا لایکم نکنید🚫
2706