2733
2734
عنوان

کسی هست تا به حال زیارت آقا امام رضا ع نرفته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 775 بازدید | 56 پست
زیاد نمیشه هااا سوغاتی رو حذف کنید. الان دیگه کسی انتظار نداربهترین فرصت هم تو اردیبهشته

والا شوهرم گفت تو اردیبهشت ببرمت.... اما هنوز چیزی معلوم نیست.... بعدم دلم آروم نیست مامان و بابام تا حالا نرفتن😕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من تاحالا مشهد نرفتم

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
2728

منم نرفتم تا الان که 26سالمه خیلی خواستم برم

ولی مجردی کسی منو نبرد منظور خانوادم 

الانم که متاهلم 5 ساله شوهرم پول نداره ببره بدهی مون زیاده 

بازم هرموقع قسمتمون شه میریم انشالله 

من از قیدت نمیخواهم رهایی
سلام جسارتا چرا؟

سلام 

نمیدونم والا پیش نیومد. 

ی دلیل دیگ هم اینکه از جاهای شلوغ مذهبی خیلی خوشم نمیاد راستش  

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.

۸ سال پیش رفتم 

ولی دیگه علاقع ندارم برم  

چون هر چی آدم ظالم دیدم امام رضا با دست پر راهیشون کرد برگشتن .

ولی من انقد التماس کردم نشد 

هر چی قسمت حکمته به در ما میخوره

کاش هیچ آرزویی آرزو نمونه 😔

تهرانم زیارت امام رضا زیاد رفتم اما بهترین اش این بود که تو حرم حضرت معصومه و مسجد جمکران قرار گذاشتم با همسرم بهم برسیم اولین سفرمون بریم زیارت آقا

دوس داشتم بچه دار هم شدم اولین مسافرت ببرشم پابوس امام رضا اما فعلا قسمت نبوده مامان بشم

رویا رو دوس دارم من تو رویاهام فرزندی دارم که بغلش میکنم بوسش میکنم بوش میکنم وقتی گریه میکنه نازش میکنم دلم برای خنده هاش غنج میره وقتی میام خونه تنها نیستم باهاش حرف میزنم وقتی باباش میاد با دیدن شیطونی هاش ذوق میکنه باهم میریم مهمونی .عید دیدنی .من دیگه منزوی نیستم افسرده نیستم هیچکسی دلش برام نمیسوزه هیچکسی فک نمیکنه بچه اش رو چشم زدم . از جمع ها و ادم ها بدم نمیاد .کاش رویاهام واقعی بود اما وقتی رویا پردازیم تموم میشه منم و اتاقی که برات اماده کردم اما تو نیومدی من لیاقت مادرشدن رو نداشتم...
2738
منم نرفتم تا الان که 26سالمه خیلی خواستم برم ولی مجردی کسی منو نبرد منظور خانوادم  الانم که م ...

جسارتا کدوم استان تشریف دارید؟

احتراما،قدیمی ترین کاربرمَردِسایت،O2shOmaL کانال 🖤تلگراام بنده،دیدنش خالی از لطف نیست...
تبریزیم ما

حدودا میدونید کرایه اش چقدر میشه رفت و برگشت؟

باقطار مثلا

احتراما،قدیمی ترین کاربرمَردِسایت،O2shOmaL کانال 🖤تلگراام بنده،دیدنش خالی از لطف نیست...