2737
2739
عنوان

میشه راهنماییم کنید

131 بازدید | 13 پست

سلام خانما من بخاطر کرم‌پودر بااینکه ۲۳سالمه حس میکنم‌پوستم‌مردس کدره و جوش سرسیاه دارم بنظرتون چیکارکنم ک جوشای سرسیاه ازبین بره و پوستم شاداب بشه و سوال بعدی اینکه مسدونید هزینه پاکسازی تو ارایشگاه چقدر؟

خدایا شکرت

منم ۲۱ سالمه. دقیقا الام ک دارم تایپ میکنم ماسک حنای بدون رنگ ب اضافه ماست گذاشتم عاااالیه ببین انگار معجزه میکنه.

من هزینه پاکسازی پرسیدم گف ۱۵۰ ولی اگه جوش سر سیاه داری میشه ۱۸۰ چون باید تخلیه شن.

اسپری یا کرم ابرسان استفاده کن.

💎𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓨𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯💎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها تو اینجا گفتن گل کلم را ریز رنده کنی و باعسل قاطی کنی بزنی صورت بعدربع ساعت بشوری  برا شافی و روشن شدن پوست خوبه

وابستگی و مهرطلبی،دو عاملِ بزرگِ طلاق و بدبختیِ خانواده هایِ ایرانی!
2731
اول کرم پودر رو بزار کنار، و برو دکتر پوست برات یه ضد آفتاب مناسب پوستت بده،

دکتر پوست رفتم حتی لیزرم کردم فایده نداشت فقط منافذ باز پوستم بسته شد

خدایا شکرت
منم ۲۱ سالمه. دقیقا الام ک دارم تایپ میکنم ماسک حنای بدون رنگ ب اضافه ماست گذاشتم عاااالیه ببین انگا ...

از کجاباید بگیرم ماسک حنارو؟واقعا هزینش انقد بالاس؟

خدایا شکرت
2738
از کجاباید بگیرم ماسک حنارو؟واقعا هزینش انقد بالاس؟

عزیزم حنای بدون رنگ رو از عطاری بگیر و با ماست معمولی مخلوط کن و بذار روی صورتت بیست دقیقه بمونه بعد صورتتو بشور‌.

اره خیلی بالاس واقعا ادم زورش میاد

💎𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓨𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯💎
چی هست این

از عطاری یا داروخونه بگیر.یه قاسق غ.خ ازین وسه قاشق غ.خ شیر و یه قاشق چ.خ.ژلاتینو بابخار آب کن بذار رو صورتت بعدخشک شدن بااب ولرم بشور و بعدبایخ صورتتوماساژ بده.میگف بع۷ساعت نتیجه فوق العادشومیبینی.

وابستگی و مهرطلبی،دو عاملِ بزرگِ طلاق و بدبختیِ خانواده هایِ ایرانی!