2733
2739

پسر من سه سال و نیمشه😒هر چقد میگم خودت بخور میگه نه مامان تو بده هرکاری میکنم عادت نمیکنه خودش بخوره دولقمه خودش میخوره خسته میشه میگه نه تو بده

لوسش کردین عایا

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738

دخترم از همون اول خودش میخورد فقط دو ماه اولو نمیتونست من بش دادم ولی از از 9 ماهکی خودش میخورد البته کثیف کاری میکنه و پدرم در میاد تا لباسای کثیفشو بشورم.چون لکه هاش با ماشین نمیره.

پس من چی بگم پسرم 5 سالشه اکثرا خودم غذا میدم آخه خوب نمیخوره غذا مثلا به جای غذا نون میخوره سیر میشه مجبورم خودم مراقب غذا خوردنش باشم😟

...خدا دوتا هدیه ارزشمند بهم داده    ........ یکی سلامتی همسرم بعد یه بیماری سخت یکی تولد پسرم بعد سالها انتظاره سخت همیشه شاکرم وهیچوقت یادم نرفته چه روزایی پشت سر گذاشتم .....خداجونم خیلی ممنون از هدیه ای که بعد این همه سال  سختی بهم دادی درس بزرگی بود اینکه بالاخره یه روز سختیا تموم میشه وهمیشه باید امیدوار باشم اما بدون هرگز امید م رواز دست ندادم همیشه شرمندتم خیلی دوسم داشتی ...خیلی دوست دارم
2706