2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بایو اویل عالیه من ترک داشتم استفاده کردم خیلی خیلی بهتر شد اگه ادامه میدادم ک حتما درمان میشو ک متا ...

عزیزم پس خوبه؟تازه خریدم داروخانه ایه گفت زیاد تاثیر نداره باید با ی کرم دیگه استفاده کنی میخواستم ببینم تنهایی هم تاثیر داره یا ن

یعنی هیچکاری نمیشه کرد؟

دوست عزیز قطعا پیشگیری جواب میده و شما بهتره برین دکتر و از این محصولاتی که همین جوری شنیدین خوبه استفاده نکنین...الان قضیه خیلی مهمه بحث ،بحث زیبایی پوسته و بهتره حتما به پزشک مراجعه کنین...پیشگیری قطعا تاثیر داره...

راستی ادرس یه پیج تو اینستا رو دارم که درمان میکنه این خطوطو ...راست و دروغش با خودشون اما خیلی بهتر شدن... اما شما هیچ وقت به امید درمان پیشگیری رو کنار نذارین...

من روغن بایو اویل رو تو یه داروخونه دیدم اسمشو و یه خانمی داشت برای یه خانم دیگ توضیح میداد که خیلی خوبه....ولی من نمی دونم...ولی بازم بهتره ب دکتر مراجعه کنین

به من چه یه جمله نیست یه سبک زندگیه....
دوست عزیز قطعا پیشگیری جواب میده و شما بهتره برین دکتر و از این محصولاتی که همین جوری شنیدین خوبه اس ...

مرسی عزیزم من از دکترم پرسیدم گفت فرقی نمیکنه کدوم کرم رو بگیری هرکدوم خواستی بگیر

2738