2737
2734
عنوان

دلم گرفته

186 بازدید | 35 پست

من یه ساله عروسی کردم و تو این یه سال ماه عسل مسافرت نرفتیم.الانم باردارم ناخواسته شد..اطرافیانو میبینم که همش میرن مسافرت یکم دلم میگیره..حسودی نیست ولی دلم واسه خودم میگیره..شوهرم از صفر شروع کرد بدون کمک هیکچس برا همین فقط داریم قسطامونو صاف میکنیم.همو دوست داریم باهم هیچ مشکلی نداریم ولی خب مسافرت و تفریح نداریم و هرکی میره مسافرت من خیلی ناراحت میشم😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بزار بعد زایمان سه نفری میرید

اوه اوه سه نفری که اصلا نمیشه منم ماه عسل نرفتم ناخواسته باردارشدم الان پسرم نزدیک سه سالشه هنوز نتونستیم یه مسافرت درست و حسابی بریم 

پسر یعنی یه خونه پر از توپ و اسلحه و ماشین ؛ پسر یعنی دوچرخه سواری بدون ترس؛پسر یعنی یه کمد پر از کفش و کلاه و لباس اسپرت؛پسر یعنی کراوات و پاپیون و کت مردونه کوچیک؛ پسر یعنی بوی مردانه داشتن درحین کودکی؛ پسر یعنی یه کپی شده سایز کوچیک از عشقت؛پسر یعنی شجاعت ؛ پسر یعنی رفیق و امید آینده پدر ؛پسر یعنی غرور و تکیه گاه مادر ؛ پسر یعنی ولیعهد خونه، من و بابایی عاااااااااااشقتیم شاهزاده کوچولوی من                                          
اره ولی ماه عسل حالش به ۲ نفره بودنش بود

اره ،ولی خب حالا ک نشده سخت نگیر ،مهم اینه چهار ماه دیگه نی نی میاد ،زندگیتو قشنگ میکنه، خیلی ها عروسی هم ندارن بگیرن ،ماه عسل ک مهم نیس 

هرچقدر صبورتر میشوی ،دنیا پرروتر میشود😕
2738
اوه اوه سه نفری که اصلا نمیشه منم ماه عسل نرفتم ناخواسته باردارشدم الان پسرم نزدیک سه سالشه هنوز نتو ...

من سه نفری رفتم خوب بوده و خوش گذشته ، ولی درست میگی یکم سخته اما میشه

هرچقدر صبورتر میشوی ،دنیا پرروتر میشود😕
اره ،ولی خب حالا ک نشده سخت نگیر ،مهم اینه چهار ماه دیگه نی نی میاد ،زندگیتو قشنگ میکنه، خیلی ها عرو ...

اره خدارو شکر نینی دارم الهی سالم باشه.ولی یه حس ناراحتی خاصی دارم نسبت به ماه عسل.انگار واسم شد حسرت

دوست من دقیقا شرایط شما رو داشت الان سه تایی میرن عزیزم همه جا . اگه همسرتون اهل سفر باشه چه ایراد د ...

اهل سفر هست.بعد عروسی دستش خالی بود نرفتیم.بعدم حامله شدم.الان عروسا دیگه تو فامیل میبینم که قبل من عروسی کردن بچه ندارن و همش مسافرتن ناخواسته دلم میگیره.اینو نمیتونم به هیچکس بگم جز اینجا

من تو نامزدی فقط یه بار رفتم با شوهرم.دلت نمیگیره الان ماه عسل نرفتین؟

منم تو نامزدی رفتیم مشهد فقط همین دلم خیلی گرفت مخصوصا با کاری که مادرشوهرم باهام کرد هنوز یه هفته نبود عروسی کرده بودیم از شهرستان عروسی دعوت کردن مادرشوهرم به شوهرم گفت بابات نمیاد تو بیا منو ببر عروسی من گفتم خب منم بیام یجورایی ماه عسلمون حساب میشه مادرشوهرم گفت شما رو که دعوت نکردن پسرم ازطرف باباش داره میاد ۴ روز رفتن عروسی منم رفتم خونه بابام خیلی غصه خوردم حالا این هیچ چند وقت بعدش از زبون جاریم شنیدم که میگفت ما و شما رو رو هم دعوت کرده بودن من نخواستم برم مادرشوهرم گفت که حالا که تو نمیری به اونم نگیم دعوتن اونم نیاد خیلی دلم شکست

پسر یعنی یه خونه پر از توپ و اسلحه و ماشین ؛ پسر یعنی دوچرخه سواری بدون ترس؛پسر یعنی یه کمد پر از کفش و کلاه و لباس اسپرت؛پسر یعنی کراوات و پاپیون و کت مردونه کوچیک؛ پسر یعنی بوی مردانه داشتن درحین کودکی؛ پسر یعنی یه کپی شده سایز کوچیک از عشقت؛پسر یعنی شجاعت ؛ پسر یعنی رفیق و امید آینده پدر ؛پسر یعنی غرور و تکیه گاه مادر ؛ پسر یعنی ولیعهد خونه، من و بابایی عاااااااااااشقتیم شاهزاده کوچولوی من                                          

من کاملا درکت میکنم. من یه ماه عسل خوبه ۹ ماهه رفتم، عالی بود ولیییییی الان که یه دختر ۸ ماهه دارم عالی تره! هردوش قشنگ بود ولی مادر شدن یه چیز دیگه هست که خیلیا آرزوشونه و هیچ وقت بهش نمیرسن...از الانت و بارداریت لذت ببر انشاالله مسافرت هم میرید..فقط جا به جا شده...

🕊 پر میشه این خونه از رقص و گل و شادی 🕊
2706