2737
2734
نمیدونم والا... یه دختر جاری دارم۹ سالش که بود تو دفتر خاطراتش نوشته پسر خاله مو دوست دارم برادرشوهر ...

اتفاقا تربیت درستیه من موافقم

لطفا برای شفای مادرم👵یک حمد بخونید سپاس  
نه من نداشتم😒😒😒

اذیت جنسی اونجوری ک شما فک کردی نه.وگذنه ماها هم بهمون تجاوز نشده 😒

اینایی ک.میشینن میگن زن باید فلان باشه و بیسار باشه همش الکیه.زن فقط باید مستقل باشه بخصوص از  لحاظ مالی .دعا کنید منم شاغل بشم 😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من نمیخام کسیو ناراحت کنم فقط اینو بگم من بچه که بودم یه همکلاسی داشتم عصرا با هم می اومدیم خونه همش ...

منم متاسفم برای اونایی که موافق کتک نیستن اتفاقا تنبیه بدنی جاهایی لازمه البته نه  شدید.درحدی که بچه بفهمه چقدر بده کاری.چون واقعا بعضی بچه ها با حرف متوجه نمیشن به عمق زشتی یک کار 

وای من بچه که بودم از دوم ابتدایی به دلیل دوستان ناباب فهمیدم این مسایلو  ولی جدی دوست خعلی تاثیر داره . الانم 19سالمه . ولی بچه ک بره مدرسه همه چیو خودش میفهمه چ بخای چ نخای

خیلی وقت نیس که آدم ریلکسی شدم. دنیا به کاممه. بااینکه سنم زیاد نیس ولی دارم به تک تک آرزوهام میرسم. شایدم به این خاطر هست که دنیارو جدی نگرفتم. سخت گذشت بهم تا فهمیدم منم یه روزی میمیرم.دیگه بعد یه سال مرگم کسی منو یادش نمیمونه. حتی پدرمادرمم دیگه زیاد منو یاد نمیکنن. حتی عشقم. حتی دوستام. دارم به تک تک آرزوهام میرسم چون دل خوشی دارم. این دل خوش رو یکماهه که بهش رسیدم. واسه هیچ چیزی خودمو ناراحت نمیکنم. حرفای مردم رو اگه به کامم نباشه به یه ورم میگیرم. خیلی وقت نیس که دیگه اگه مردم سوالی میپرسن جوابشونو نمی دم یا اگرم بدم کوتاه . چون زندگی من به کسی ربط نداره. خیلی وقت نیس آدمارو میشناسم. تقریبا از روزی که با نینی سایت آشنا شدم خیلی چیزا اومده دستم.  هنوز 20ساله م نشده ولی از یه آدم30ساله بیشتر میدونم. خیلی وقته تحویلم نگرفتن دوروبریام . ولی الان افتادن به پام. دارن پاچه خواریمو میکنن. کی باورش میشه دارن پاچه خواری یه دختر 19ساله شهرستانی رو میکنن؟  آره کسگم خیلی چیزا یاد گرفتم. درس رو دوست ندارم چون فرقی بحالم نکرد. حالمو خوب نکرد. باعث نشد از زندگی چیزی یاد بگیرم. هر کاری دوس داشته باشم میکنم. حرفت حق باشه با جونو دلم قبولت دارم و میگم چشم. حرفت حق نباشه یه گوشم دره یه گوشم دروازه. دنیا قبلنا به کامم تلخ بود . خیلی سخته منی که دوستام سرم جنگ و دعوا داشتن که با کدومشون برم بیرون و با کدومشون حرف بزنم یهو تنها شم. باورت نمیشه اگه بگم از اون چهل پنجاتا دوستی که داشتم یکیشم نموند باهام . دیگه نمیخام هیچ دوستی داشته باشم. چند ساله تنهام .پیشونی خدامو میبوسم که گذاشت من تنها باشم .تنها نمیشدم الان اینهمه خوشبخت نمیبودم. فقط یکماهه فهمیدم زندگی چیه. چجور باید باشم. چیکار باید بکنم. از زندگی چی میخام .کوچیکترین چیزا هم مثل یه فیلم نگا کردن منو خوشحال میکنه. دیگه از آدما خوشم نمیاد . از هیچکی . امیدوارم توام یه روزی به خوشبختی که من دارم برسی.
2728
من وقتی بچه بودم توسط دوتا از بچهای فامیل اذیت شدمم فراموش کرده بودم  وقتیم دبیرستانی بودم توسط ...

عریز حالا انقد خودتو نخور قر ار نیست بچه تو مث  اونا بشه تو اگاه تر فردا میرری مشاوره راه شو پیدا میکنی تموم میشه فکر اون بچتم باش ک الان میخاد شیر تورو بخوره انقد حرص مخور فردا شب همه چیز حل س مشاوره رفتی تموم شده

اینایی ک.میشینن میگن زن باید فلان باشه و بیسار باشه همش الکیه.زن فقط باید مستقل باشه بخصوص از  لحاظ مالی .دعا کنید منم شاغل بشم 😍

من معلم بهداشت هستم و به تمام مدارس ابتدای تمام کلاس ها حداقل سه بار درسال اموزش مسایل جنسی میدم

از طریق انیمشن تو گوگل هست دان کن و جاهای خصوصی بهش بگو چندین بار کارتن نگاه کنه

وبعد اموزش‌نه گفتن‌معنای تماوز بهش بگو 

2738
منم متاسفم برای اونایی که موافق کتک نیستن اتفاقا تنبیه بدنی جاهایی لازمه البته نه  شدید.درحدی ک ...

باید ببینیم کدوم روش تنبیه موثرتره ، من پسرمو زیاد کتک نمیزنم یکی دوبار ک کنکش زدم بدتر میشد بلند میشد میخندید فرار میکرد میگف دردم نگرفت بیشتر لج میکرد میرفت سمت ابجیش اذیتش میکرد ، دیگه فهمیدم تنها راهش اینه بندازمش تو اتافش درو ببندم نزارم بیاد بیرون گ خودش ب غلط کردن میافتع معذرت خواهی میکنه درمورد امشبم واقعا نمیدونسم چجور برخورد کنم همون موقع بندازمش توی اتاقش تنبهش کنم یا چی ،  فقط با اعصبانیت باهاش صحبت کردم ، 

خدایا شکرت بخاطر سلامتی بچه هام ،خدایا شکرت بخاطر سقف بالا سرمـ ،خدایا شکرت بخاطر همه چیز...تا ترس از دست دادن چیزیو تجربه نکنی ارزششو درک نمیکنی🌹 
باید ببینیم کدوم روش تنبیه موثرتره ، من پسرمو زیاد کتک نمیزنم یکی دوبار ک کنکش زدم بدتر میشد بلند می ...

بله عزیزم.کارتون بهترینه😍😘آخه دختر جاری منم ۸سالشا اصلاااا حرف نمیفهمه اصلاااا تا مامانش کتکش بزنه تا یکاری رو ترک کنه😧😧واقعا با بعضی بچه ها حرف بی نتیجه هست.جاریم اول خیلی منطقی براش توضیح میده خیلی خوب بار دوم با حالت عصبانی و ناراحتی بار سوم کتک

توی قرن چند زندگی میکنید شما؟ همین امثال شماها بچه هاتوتو وحشی بار میارید میفرستید مدرسه

اولا وحشی شما هستی دومم به شما هبچ ربطی نداره تبادل نظره

پسر جاریم کلاس دومه از مامانش پرسیده بکن‌بکن یعنی چی؟؟؟ دوستام بازی‌شو انجام میدن از پشت میچسبن به‌ ...

😂😂😂😂خدایی بچه هامون دارن ب کجا میرن😂😂😂

2706