2726

پسرم پیش دبستانی میره چند روز پیش بهم گف مامان منو دوستم توی مدرسه یه کار زشت انجام دادیم گفتم چیی گفت با دوستم رفتیم دسشویی دو  دو ل  همو نگاه کردیم😦 گفتم کارتون خیلی زشت بوده نبایدجاهای خصوصیتونو کسی ببینه دیکه تکرار نکن اگر کسی بهت گفت این کارو انجام بده قبول نکن، امشب دیدم شلوار آبجیشو کشبده پایین شلوار خودشم کشیده بود پایین خوابیده بود روش^ 😭 ابجیش یک سالو نیمشه ، فورا رفتم دعواش کردم بهش گفتم این چ کاری بود با آبجیت کردی زشته خجالت بکش ، یعنی چییی  خواستم ببینم تو مدرسه با کسی انجام داده هرچی پرسیدم جواب نداد گفت خودم انجام دادم از کسی یاد نگرفتم با خنده جواب میداد خیلی اعصبانی شدم و خیلی نگرااان  چیکار کنم  اگ باز  تکرار کرد یا چیزی پرسید ؛؛؛  حالم خراب شد یهو یاد بچگی خودم افتادم ک بچه بودم مورد اذیت های اینجوری  قرار گرفتم 😔😔😔😔

خدایا شکرت بخاطر سلامتی بچه هام ،خدایا شکرت بخاطر سقف بالا سرمـ ،خدایا شکرت بخاطر همه چیز...تا ترس از دست دادن چیزیو تجربه نکنی ارزششو درک نمیکنی🌹 

وای

این نوع رفتار نشون دهنده اینه که این صحنه را قبلا دیده و در ضمیر ناخودآگاهش هست

⚘تونستم کمکی به شما دوست عزیز کنم ' !!یه فاتحه برا پدر مهربونم بخونید .....⚘بدترین روز شهریور۹۹👌🌺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درو قفل کن وقتی کار دارین ... ببرش پیش مشاور ...

ده سال دیگر با فریاد وارد خانه می شوی داد می زنی عشق های من کجان؟ بچه هایمان با دو به سمتت می آیند دختر کوچکمان ، پرنسس من و تو تاتی تاتی کنان به سمتت می اید . ان ها را بغل می کنی به جای هر یک ساعت دوری از انها بوسه ای روی گونه شان می نشانی.  سپس به سمتم می آیی دوباره مثل ده سال پیش نگاهم به نگاهت گره می خوره . دستت را بالا می بری ، به سمتم می ایی ، عقب می روم ، جلو می ایی . عاشقت می شوم ، بغلم می کنی . بوسه ای پر از عشق مانند ده سال پیش به من هدیه می دهی و من میگویم که تنها مجنون دنیا تو و تنها لیلا ، لیلای مجنون من هستم ...💘💖💕 تیکر عقدمه👰🤵
2728
وای چ بد .ببرش پیش مشاور .نکنه خودتو شوهرتو دیدههه؟؟؟

نه مطمعنم ندیده ،  اخه جداس اتاقش

خدایا شکرت بخاطر سلامتی بچه هام ،خدایا شکرت بخاطر سقف بالا سرمـ ،خدایا شکرت بخاطر همه چیز...تا ترس از دست دادن چیزیو تجربه نکنی ارزششو درک نمیکنی🌹 

فک کنم همه یکبارو مورد اذیت جنسی قرار گرفتن .منم یکبار بچه جتریمو دیدم اونم پسره 4 سالش ک بود با دختر داییش رفتن زیر پتو دستشو کرد تو شلوار دختره .هرچی چشم خیرش رفتم گفتم پاشو زشته بحرف گوش نکرد

اینایی ک.میشینن میگن زن باید فلان باشه و بیسار باشه همش الکیه.زن فقط باید مستقل باشه بخصوص از  لحاظ مالی .دعا کنید منم شاغل بشم 😍
2706