2733
2734
عنوان

جهیزیه

216 بازدید | 21 پست

سلام دوستان عزیز، یه مشورت میخاستم، من با یک نفر دوساله دوستم ترک اردبیل هستن، الان که امدن خواستگاری میگن ما اصلا رسم نداریم پسر رو جهاز چیزی بخره، فقط تلویزیون..  

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

توهم بگو مارسم نداریم سه چهارتاتیکه مثلا فلان و فلان و بگیریم.

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید
2742
اینا ترک اردبیل هستن، لوازم چوب و فرش چی؟؟ عیدا چی؟؟؟ 

عیدا که طلا میخرن حتما واسه عروس فرشم میگم بعضیا دو تخته فرش هم میخرن ولی چوبی هیچی نمیخرن یا وسایل آشپزخونه 

💚💙💜💛
2738

وااای دقیقا منم اخیراً یه خواستگار اردبیلی برام اومد که همین چیزایی که میگی رو گفتن ،تازه گفتن رسم مهریه ی بالا هم ندارن.

ماهم ۷سال دوست بودیم.

ولی همه چی به هم خورد.

از زرنگیشونه،چون از فامیل و همشهریاشون پرسیدم گفتن اتفاقا۵.۶ قلم سنگین رسم داریم داماد بخره

کی فکرشو میکرد یه روزی حرفامونو به آدمایی بزنیم که هیچ وقت ندیدیمشون...

والا ما رسم نداریم دختر جهیزیه ببره اگه هم برد هرچی دلش خواست میتونه ببره  .جهیزیه کاملا با پسره 

Πچه در دل من .......چه در سر تو .......من از تو رسیدم به باور تو ‌Π     (( تو بودی و من ))
2706