2737
2734
عنوان

منو شوهرمومادرشوهرم میرفتیم مسافرت مادرشوهرم جلونشسته بود بعد..

| مشاهده متن کامل بحث + 1936 بازدید | 88 پست
خدانکنه گلی ممنونم.. خدا رفتگانتو بیامرزه🌷🌷🌷 سایه باباجونتم بالای سرت باشه عزیزم😘😘😘😘😘😘

عزیزم خدا رحمتش کنه منم وقتی بچه بودم بابام فوت کرد تواتاق پیش خودم 😢

.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه شوهرت پشتته از این به بعد کم نیاز بالاخره باید از یه جایی شروع کرد دگ

آره همش میگه خودت جوابشونو بده...نمیتونم اصلا...اون جنگجو من حرص بخورم دست و پام میلرزه دیگه صدا ازم درنمیاد...هزاربار شوهرم گفته جوابشونو چرا نمیدی نیگم نمیتونم باهام دعوا میگیره بعد خودش جواب میده ولی اونها تو تنهایی خفتم میکنن😢😢😢

دیگه تاپیک هایی که توش از عشق اولتون چه خبر...کجاست...چیکار میکنه و... حرف میزنن نمیرم...اگه رفتم بهم یاد آوری کنین بیام بیرون..حتما یاد آوری کنین...ممنون
2728
استارتر جان این حرفشو به یاد داشته باش یه جا قشنگ برین بهش بگو چند روز پیش فلانی رو دیدم گفت مادرش ...

من روم نمیشه آخه هم میترسم میکشن هم خودش هم شوهرم هم دختراش

از اول حتی تعارفم نکرده مستقیم رفته جلو حالاواسه این ناراحت نیستمابالاخره بزرگه اماتیکه هاش میسوزونت ...

اتفاقا این کارو شما باید میکردی

از اول بدون تعارف میرفتی جلو مینشستی

درسته بزرگتره ولی دلیل نمیشه تا وقتی شما هستی اون کنار همسرت بشینه

من ک از اول حتی یه تعارف نزدم همش جلو میشینم

😍😍هرمهربونی ک امضامو خوند برای خونه دار شدنم یه صلوات بفرسته لطفا😘😍
2738
عزیزم خدا رحمتش کنه منم وقتی بچه بودم بابام فوت کرد تواتاق پیش خودم 😢

خدا بیامرزش عزیزم.. روحش شاد باشه

منم ۱۲ سالم بود بابام جلوی چشمای خودم تو اتاق ساعت ۷ صبح تموم کرد😢😢

لالا لالا بخواب دنیا خسیسه واسه کمتر کسی خوب مینویسه یکی لبهاش همیشه غرق خندس یکی چشماش تو خوابم خیسه خیسه💔

ميگفتي باشه مانكن بكش كنار سوار شه حالا

هميشه از خدا درخواست كنيد،شايد در طالعت نوشته باشد:         روزي اش خواهم كرد،اگر بخواهد.   💜💜💜                                            (تو درخواست هاتون اگه دوست داشتين براي مشكل من يه صلوات ميفرستين؟🌷)وزن در ٢٥بهمن ماه٧٣كيلو😐هدف در ٢٥اسفند٧٠كيلو🙋🏼‍♀️هدف دوم در ٢٥فروردين ٦٧كيلو🙋🏼‍♀️هدف سوم در ٢٥ارديبهشت٦٥كيلو😍
اره یه لحظه خودمو گذاشتم جای این بیچاره عصبی شدم اصلا جرا اون باید بره جلو بشینه جلو جای زن طرفه دگ ...

مادرشوهر من ما ماشین نداشتیم بامن جنگ جلو نشستن میکرد بعد که خریدیم خودش پرید جلو منم تا حالا جلو ننشستم این مهم نیست برام فقط متلک هاش آزارم میده

دیگه تاپیک هایی که توش از عشق اولتون چه خبر...کجاست...چیکار میکنه و... حرف میزنن نمیرم...اگه رفتم بهم یاد آوری کنین بیام بیرون..حتما یاد آوری کنین...ممنون
2706