2737
2734
عنوان

رمان خونهای قهار بیان😊😊😊

| مشاهده متن کامل بحث + 570 بازدید | 58 پست
نویسنده که هستن قلم خوبی دارن بعضیاشون اما خب چون موضوعاشون همش عشق و عاشقیه  شاهکار نمیشن اما ...

راستش  هیچوقت جذب نشدم ب این جور کارا  چیزی ک ی کاری رو شاهکار میکنه فکر پشتشه  اینا واقعا خامن    مخاطب خودشون رو دارن ولی خب ارزش ادبی ندارن. نه به گفته من ها. به گفته منتقدین و مدرسین ادبیات

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام. نرم افزار فیدیبو، از play storeدانلود کن. نرم افزار ایرانیه. داخل اش انواع کتاب‌ها هست ضمن این ...

قیمتا چطوره؟هزار تومن دو تومنه یا ... قیمت اصلی کتابه

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
2728
قیمتا چطوره؟هزار تومن دو تومنه یا ... قیمت اصلی کتابه

نه خیلی کمتره. مثلا رمان چهل تومانی رو میتونی 12 دومان بخری. 

اگر کد تخفیف بهت بده کمتر. خیلی جالبه. من خگدم مدتیه استفاده میکنم. 

تس دوبروویل ایرانی نیس ولی قشنگه معروف ترین اثر توماس هاردی... قشنگ احساساتت رو درگیر خودش میکنه. اگ نخوندی پیشنهاد ویژه سر اشپزه بخون😉

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند

رمان های نیلوفر قائمی فر رو دوس دارم اسیب شناسی خونده اصلا رویای نمی نویسه برا اساس‌قصه های واقعی و اونچه تو جامعه اتفاق میفته ولی با قلم خوب 

زندگی زناشویی 

زحل 

تب داغ هوس 

رابطه ک الان مینویسع نصفشو خوندم

دالیت

شیطان یا فرشته 

اینا رو اگه تونستین بخونین ...من ک زندگی زناشویی و تب داغ هوس رو خوندم دو بار عالی بودن

نه خیلی کمتره. مثلا رمان چهل تومانی رو میتونی 12 دومان بخری.  اگر کد تخفیف بهت بده کمتر. خیلی ...

ویی ن باو. من واس کتاب پی دی اف بیشتر از دو تومن نمیتونم بدم😰😰😰

2738
ویی ن باو. من واس کتاب پی دی اف بیشتر از دو تومن نمیتونم بدم😰😰😰

یک سر نصب اش کن. یک خوبی اش اینه کتابی که انتخاب میکنی رو تا 20 الی 30 صفحه رایگان میذاره بخونی. سر بزن ضرر نداره. رایگان از پلی استور نصب کن.

یک سر نصب اش کن. یک خوبی اش اینه کتابی که انتخاب میکنی رو تا 20 الی 30 صفحه رایگان میذاره بخونی. سر ...

باشه حتما مرسی عشقم