2733
2739
عنوان

کادو برای دختر ۹ ساله

| مشاهده متن کامل بحث + 680 بازدید | 51 پست

اگه اهل مطالعه است پک کتابهای شاهنامه به زبان کودکانه را براش بخر، من پارسال از نمایشگاه برای دخترم خریدم خیلی دوست داره، یا پک آموزشی نمدی را براش بخر که همه ابزار های درست کردن از جمله نخ و سوزن و نمد و الگو اینا توش هست کلی ایده دیگه هم هست خواستی بگو تا بگم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
عالیه بگو

این جور چیزها که دستبند و اینا درست میکنم برای میتونی بخری، هم با کش درست میشه، هم یه مدلهایی هست با نخ کوبلن و مهره بافته می‌شود، کیت  ربات خورشیدی هم هست، من برای دخترم خریدم تولدش، باید از روی بروشورش، قطعه ها را به هم وصل کنه و باتری خورشیدی داره در زیر نور خورشید حرکت میکنه، چند مدل هم میشه با اون قطعه ها ربات درست کنند

تهرانم عزیزم

اگه منطقه ۷ تهران، خیابان گرگان یا همون نامجو بیای، ایستگاه  اتوبوس روشنایی پیاده شی، اونجا یه مغازه هست همش لوازم این مدلی داره، خیلی تنوع داره، البته جاهای دیگه هم بگردی هست

2706