2737
2739
عنوان

سلام خانوما ایده میخواااام برای آشپزخونه+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 18321 بازدید | 162 پست
خوب پس اگه میدونی موندگارین هنوز یه ردیف اضافه کن ⁦❤️⁩

حتماااا مرسی عزیزم

وقتی آدمهای  کوچک رو برای خودمون خیلی بزرگ کنیم،هم اونهارو به اشتباه میندازیم هم خودمون رو!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانوما میگم جا ادویه ای هامو رنگ کنم بنظرتون؟؟؟

وقتی آدمهای  کوچک رو برای خودمون خیلی بزرگ کنیم،هم اونهارو به اشتباه میندازیم هم خودمون رو!
2728
آخه سنگش سیاهه!

خوب برچسب بخر. یک سری برچسب هست که عین سنگ هست من خریدم. 

آشپزخونه من خیلی داغون بود با برچسب کلی عوضش کردم. روی کابینتها رو برچسب طرح ام دی اف زدم روی کاشی ها هم برچسب خوشگل زدم. روی سنگ کابینت هم برچسب طرح سنگ.

اگرم برچسب طرح سنگ پیدا نکردی میتونی برچسب خوشکل پیدا کنی بزنی

كابينتارو عوض كن پرده بزن جاي يخچالو عوض كن 

لباسشويي جلوش به سمت روبرو بايد باشه 

گازت جاش خوب نيست

و همه اينا بايد اول كلا مدل كابينتات و جاشون عوض بشه

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

یه پرده خوشگل میتونه نما بده 

یا اگه کابینتت  ابچکون داره اون ابچکون رو کابینت رو بردار

خدایا ازت میخوام تا آخر عمر درکنار دختر وهمسرم طعم خوشبختی رو بچشم وآرامش داشته باشم.اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.
2740
آخه سنگش سیاهه!

یک روکشهای متری هست کلفت چسبی نیست رنگ استخونی داره طرح دارشم هست طرحش ازخودش اونها خیلیییی خوب ازاونها بخر اماروش ازاین مشمبا متری هاهم بکشی خیلییی خوب میشه

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
خوب برچسب بخر. یک سری برچسب هست که عین سنگ هست من خریدم.  آشپزخونه من خیلی داغون بود با برچسب ...

اگه اشکال نداره میتونی عکسشو برام بفرستی؟؟

جاندارم😭کابینتام پرهههه کمد دیواری هم ندارم!

من اشپزخونم خیلی کوچیک کابینتم کم وسایل زیاد 

اینقدرتوهمین چندتاکابینت وسیله گذاشتم خیلی مرتب وکاربردی گذاشتم امکان نداره یک وسیله بخوام بردارم همه وسایل بریزم بیرون یک چیزبردارم 

چندبارتغییربده داخل کابینت دستت میادچطوربچینی 

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
من اشپزخونم خیلی کوچیک کابینتم کم وسایل زیاد  اینقدرتوهمین چندتاکابینت وسیله گذاشتم خیلی مرتب ...

آره عزیزم باید درست حسابی جاشون بدم!

2706