2733
2734

فروفورت دئودنال 

۱۰۰ میل آهن داره

تو روده باز میشه و عوارض گوارشی نداره

شرکتش از رویه فروسانول زده😊

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

فروفورت دئودنال  ۱۰۰ میل آهن داره تو روده باز میشه و عوارض گوارشی نداره شرکتش از رویه فروسان ...

چنده قیمتش میدونی؟

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
چنده قیمتش میدونی؟

قیمتش مناسبه دقیق نمیدونم 

من خودمم کم خونی دارم اینو شوهرم‌میاره برام

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

بله ایرانیه ولی با کیفیته

من تو بارداریمم میخوردم

با خیال راحت بخر

شوهر من داروخانه کار میکنه بین این همه مارک مختلف اینو برام‌میاره

بله ایرانیه ولی با کیفیته من تو بارداریمم میخوردم با خیال راحت بخر شوهر من داروخانه کار میکنه بین ...

گلم خداخیرت بده... همینومیگیرم یه مکمل ایرانیه قوی تقویتی واسه بارداری میخوام میشه ازهمسرتون بپرسی؟ 

گلم خداخیرت بده... همینومیگیرم یه مکمل ایرانیه قوی تقویتی واسه بارداری میخوام میشه ازهمسرتون بپرسی؟& ...

قبل بارداری یا حین بارداری؟

برا خانوم؟