2737
2739
عنوان

معده سرد

904 بازدید | 12 پست

معدم سردیش شده بود گلاب ب روتون استفراغ کردم یکم بهترم.ناهارم نخوردم الان چی بخورم ضعفم زده شدید رنگم زرد زرد

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بارداری؟

تازگیا سقط کردم.جلوگیری دارم

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 
2738
عزیز اینطور که شما میگی سردیت ممکنه باشه ولی انگار صفرات زیاد شده جیزای چرب کمتر بخور..

اره صفرامه فکر کنم 

هرچی میلت میکشه بخور اروم باش سقط کردی که کردی همه سقط میکنن 😐😍

چی بخورم

بنظرم آهن بخور . قرص اهن که حتما بهت داده.. جیگر یا عدسی بزار درست شه بخور. .به خودت برس به نظرم استرس داری .. خودتو با ورزش و کلاسای کاهش استرس تو اینترنت سرگرم کن. فعلا تا 7ماهم باردار نشو.. دلیل دارم چون دوباره میوفته رحم هنوز اماده نشده. مواظب خودت باش