2733
2739
عنوان

من باردارم 💗

| مشاهده متن کامل بحث + 492 بازدید | 57 پست

بچه ها ببخشید وسط تاپیک اینو میپرسم خیلی استرس دارم 23 سیکلم هست و 7 روز مونده تا پریودی .اقدام بارداری داشتم ولی بی بی چک میزنم منفیه کمر درد دارم و کسل هستم به نظرتون این علایم امیدوار کننده هست

دختر مهربون من  بهترین هدیه خدا😍😘خداروشکر که منو لایق مامان بودنت دونستی💃دوستان لطفا دعا کنید مادر خوبی باشم براش🙏🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
😂😂😂 حالا خوشحال شو وضعت از من بهتره 

نه بابا این‌چه حرفیه عزیزم 😘 خدا هرچی میده توانشوهم میده خیلی خوبه که نگهش داشتی😘

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2738
نه بابا این‌چه حرفیه عزیزم 😘 خدا هرچی میده توانشوهم میده خیلی خوبه که نگهش داشتی😘

شوخي ميكنم عزيزم  ، ممنونم 😉🥰 انشالله كه بهترين ها براي همه پيش بياد 

خدايا چنان كن سرانجام كار تا تو خشنود باشي و ما رستگار 
عزيزم منم دوقلو دارم كه از پسر شما كوچيكترن ( ٨ ماهشونه ) و باردارم سر كار هم ميرم ! خلاصه نگران نبا ...

استرس گرفتم برات چطور تحمل میکنی اخه چ دلی داری واااایی

هر چی که خدا بخاد!!خدا که بد نمیخاد!!

بقچه جون بچه دومته؟

یا کاشِفَ الْكَرْبِ عَنْ وَجْهِ الْحُسَیْنِ اِكشِفْ كَرْبى بِحَقِ اَخْیكَ الْحُسَیْنِ علیه السلام
شوخي ميكنم عزيزم  ، ممنونم 😉🥰 انشالله كه بهترين ها براي همه پيش بياد

میشه عکس دوقلوهات بزاری😬

(میتونید رها صدام کنید🙋‍♀️)وقتی مرا "نفسم" خطاب میکنی.... نفسم میگیرد.... نمیدانم از شوق بودنت است.... یا از تصور نبودنت....... کنارم بمان ای خوبترین خوب ها...... نفس من بند نفس های توست خوب من....
2706