2733
2739

سلام خواهش میکنم راهنماییم کنید

یه هفته به موعد پریودم مونده،دیشب بیبی چک قطره چکونی روڗان رو استفاده کردم منفی بود ،صبح که بیدار شدم دیدم مثبت شده و کاملا واضح هس.بیبی چک قطره چکونی رز لاوین رو امروز دوباره امتحان کردم منفی بود هیچ علائمی هم ندارم...به نظر شما من باردارم یا نه  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم اینجوری شد باردار بودم، ب داروخونه نشون دادم. گفتم بعد چند ساعت مثبت شده گفت هورمون بارداری خونت پایین بوده، سه روز بعد زدم زیر پنج دقیقه مثبت شد ،ی روز ب موعد مونده بود

هرچقدر صبورتر میشوی ،دنیا پرروتر میشود😕
2738
منم اینجوری شد باردار بودم، ب داروخونه نشون دادم. گفتم بعد چند ساعت مثبت شده گفت هورمون بارداری خونت ...

ممنون از راهنماییت عزیزم،شما چند روز مونده بود به پریودت که بعد از چند ساعت مثبت شد

ممنون از راهنماییت عزیزم،شما چند روز مونده بود به پریودت که بعد از چند ساعت مثبت شد

پنج یا چهار ،خیلی عجله داشتم بدونم ،صبح زود زدم منفی بود گذاشتم رو دسشویی خوابیدم نزدیک عصر بود دیدم هاله کامل داره و مثبته، همونجا رفتم داروخونه،ک اینجوری گفت، اون بی بی دیگه ک گذاشتی مثبت نشد؟بعد چند ساعت

هرچقدر صبورتر میشوی ،دنیا پرروتر میشود😕

برا منم یه ساعت بعد مثبت شد ولی ازمایش دادم منفی بود 

شمارش معکوس برای لمس دستای کوچولوت 😍😍😍😍😍😍😍😍 یه سال شد که منتظرتم کوچولو خدایا دامن هرکی که منتظره سبزشه💚💚💚
پنج یا چهار ،خیلی عجله داشتم بدونم ،صبح زود زدم منفی بود گذاشتم رو دسشویی خوابیدم نزدیک عصر بود دیدم ...

نه اون یکی منفی بود البته با مارک دیگه،خط اصلی خودش هم دیر افتاد

2706