2737
2739
عنوان

عجیب ترین ادمایی که اطرافتون دیدین کیان وچه خصوصیاتی داشتن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 11605 بازدید | 178 پست
یه خانوم مومن تو خانواده ما بود که چند سال پیش حدود بیست سال پیش همسرش فوت میکنه مادرشوهرش با اینا ز ...

عزیزم چه خانم خوبی.

زینب هستمممم.😘☺..........       اسم کاربریم برا توی عزیزی هستی که نمیدوننننممممم مشکلت چیه.؟!باباااااا انقدر گزارش نزن برا من.مشکلی داری (بیا منو به راه راست هدایت کن) (.تذکر بده.)(دعوام کن )گزارش نزنننن من قطع دسترسی میشم اونوقت باید برم ساعتها دنبال شماره بگردم دوباره برگردم به سایت بخدا اذیت میشم درک کن 😤😤😤😤😤
خدا نکشتت سر کلاسم نمیتونم بخندم😂😂😂😂😂 حالا چیکار کنم؟؟😭😭😭

😂😂😂😂😂حالا نخند کی بخند 😂😂😂

بخند بابا راحت باش فوقش بیرونت می‌کنن

منو چند وقت پیش از کلاس انداختن بیرون بخاطر خنده 

خیلی راحت رفتم بیرون تعهدم دادم و کماکان با یادآوری موضوع می‌خندیدم 😭😭😂😂😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مادرشوهرمن چهارصبح زنگ میزد به شوهرم میگفت هواخیلی باده نمیترسی که🙄😑😶😳خدایاااااا چیا خلق کردی شک ...

مادر شوهرت چقدر عجیبه. 

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
دهنشششششش سرویسسسسس  اهنگ مست مستم کن جامو ببر بالا رو واسه همچین کسایی خوندن دیگه 🤣🤣🤣

دقیقا🤣

از بعضی آدم ها تنها خاطره  میماند،از بعضی دیگر هیچ!خاطره ساختن لیاقت میخواهد…
2728
بهش بگین😷

بابا همه انقدر پوف پوف میکنیم به کلیه چپش هم نیس یک وضی تا مسافرت اتاقا ۲نفری بود همه فرار کردن باهاش نیوفتن اخرش پاستوریزه ترین دوستم باهاش اوفتاد بیچاره داشت سکته میکرد دیگه در اتاقو باز میکردی انگار وارد فاضلاب میشدی لامصب 

یا رب تو چنان کن که پریشان نشوم♡من ه م ی ن ۱ دونه ام♡
😂😂😂😂😂حالا نخند کی بخند 😂😂😂 بخند بابا راحت باش فوقش بیرونت می‌کنن منو چند وقت پیش از کلاس ا ...

شرایط یه طوریه نمیشه

ولی همین طور خنده تو گلوم مونده،هی یادم میاد هی خندم میگیره😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
یه دوست ریلکس داشتم موقع دانشجویی  سر کلاس استاد جدی و سختگیر؛  وسط کلاس میومد  داخ ...

وای اینکه کار همیشه دوران کارشناسی من بود😅یه استاد داشتیم گفته بود حق ندارید دیر بیاید یا اگه کسی میخواد بره بیرون،به هر دلیلی،دیگه نباید برگرده،حالا من دیر میرسیدم صندلی میاوردم مینشستم بعد یه ربع بعد پامیشدم میرفتم بوفه صبحونه چای و کیک میخوردم بعد برمیگشتم ،استاد چپ چپ و بچه ها در سکوت و تعجب نگاه میکردن!

جلسه اول گوشی یکی از بچه ها زنگ خورده بود ،استاد برداشته بودگوشیو از پنجره انداخته بود بیرون! یه روز یه گوشی داشت زنگ میخورد همه ترسون لرزون پچ پچ میکردن که این مال کیه منم بیخیال نمیدونستم مال خودمه،قطع شد دوباره باز زنگ خورد،اخر فهمیدم از تو کیف منه خندمم گرفته بود کیفو باز کردم قطع کردم و گفتم تازه آهنگشو عوض کرده بودم یادم رفته بود،استاد هم با حالت عحیبی به من نگاه میکرد هر لحظه انتظار انفجار میرفت،فکر کنم تو دلش گفت این خله که کارم نداشت،

حالا همه اینا علاوه بر بیخیالی ذاتیم به این برمیگشت که من جلسه اول که استاد قوانینو گفته بود و اون گوشیو از پنجره انداخته بود بیرون اصلا غایب بودم!!!! خبر نداشتم 😁

یک جاری دارم وقتی کنارش میشینم ، پا میشه میره یه جا دیگه میشینه. بعد وقتی شوهرش هست ، جلو شوهر خودش میگه برم یکم کنار فلانی ،یعنی من، بشینم. منم اگه بخاطر رفتارهای بدش نرم کنارش بشینم، تازه ناراحتم میشه چرا نیومد اینجا کنار من بشینه. پشت سرمم میدونم بدگویی زیاد میکنه.

2738

منم جزو ادمای عجیبم ولی کارای ضایع و بی ادبی نه

مثلا وسط درس خودم خندم میگیره چون یاد یه چیز خنده دار میفتم  یا مثلا عادی همه تو خونه نشستیم من یهو خندم میگیره 

وقتی با یکی دعوا میکنم خندم میگیره

میرم سر به سر کسی میزارم بخندیم بعدش گریه میکنم و عذاب وجدان دارم

اصن یه وضی...😂

مثلا الان دو ماه مونده به کنکور من هنوز شروع نکردم چون همه زندگیم یه دقیقه ۹۰ عجیب بودم اخرین وقتا میخوندم و نتیجه میداد ولی این یکی خیلی دیگه سخت شده برام !!

و خیلی کارای دیگه میکنم که دیگران تعجب میکنن ولی به روم نمیارن 🤦‍♀️😂😂

حرفی نزن چیزی نگو باید برایم گریه کرد/باید برای مردن افسانه هایم گریه کرد/ عکسم درون آینه دارد چه زجری میکشد/ بعد از شکستم آینه در زیر پایم گریه کرد/ ثابت نشد من مجرمم یا چشمهای وحشی ات /قاضی برای دادن حکم خطایم گریه کرد/دکتر نشسته پشت میز و نسخه را خط میزند/ او هم که عاشق بوده از بهر شفایم گریه کرد/ مادر که میداند دلم عمری خرابت میشود/ دیشب به جای خواندن قرآن به جایم گریه کرد/ گفتم فراموشش کنم اما پدر ناباور و ..../ وقتی که میگفتم به تو بی اعتنایم گریه کرد/ حرفی برای آسمان گفتم که طوفانی نشد اما برای مدتی از ناسزایم گریه کرد/گفتم به خود حرفی نزن باید تماشایش کنم / عکسش به آغوشم کشید و پا به پایم گریه کرد❤ دوستام میشه واسه عاقبت بخیر شدنم و شادی دل مامان و بابام یه صلوات بفرستین❤
بابا همه انقدر پوف پوف میکنیم به کلیه چپش هم نیس یک وضی تا مسافرت اتاقا ۲نفری بود همه فرار کردن باها ...

شوهرش چیکار میکنه پس؟؟😐😐

ببخشید هی ریپلای میکنم،آخه خیلی عجیبه همچین آدمی

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
استارتر دوست شما بیماری دوقطبی داره احتمالا 

نمیدونم ساید ولی درلحظه عوض میشد تازه شایدم مشکل هورمونی باشه جون ازحموم هم میومد بیرون بوی خیلی بدی میداد

یه توپ دالم قلقلیه ابیو نالنجیه بیست ونه...😀😀😀تعجب کردی؟!منم کردم شعریه که برادرزاده گوگولیم میخونه...خواهشن بیسته نهش توک زبونی تلفظ بشه 💋💋❤❤
شوهرش چیکار میکنه پس؟؟😐😐 ببخشید هی ریپلای میکنم،آخه خیلی عجیبه همچین آدمی

نه بابا شوهر نداره ولی باورت میشه یه مامان داره انقدرررر تمیزه که حد نداره مشخص نیس چرا این طوره همه نگرانش شوهر کردنشیم 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

یا رب تو چنان کن که پریشان نشوم♡من ه م ی ن ۱ دونه ام♡
2706