2733
2734
عنوان

فوت و فن ژله بستنی درست کردن

1749 بازدید | 37 پست

سلام عزیزان

ممنون میشم فوت و فن درست کردن ژله بستنی رو به من اموزش بدید میخام یه لایش شفاف باشه یه لایه مات نمیخام همش مات باشه

اگه تجربه دارید بفرمایید

سپاس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یه لایه رو بن ماری کن بدون بستنی

بزار ببنده 

یه لایه روش بریز با بستنی

احمقانه ترین جمله معروف نی نی سایت :" شما ناراحتی نخون " درمواجه با نظرات مخالف!قطعا کسی که از تبادل نظر و رو به رو شدن با طرز فکرای عمیق تر از خودش میترسه و میخواد تو همون مرداب تحجر و عقب موندگیه خودش دست و پا بزنه و بیشتر فرو بره این جمله رو بکار میبره  
2738
من استاد ژله و دسرم هر سوالی داری بپرس

مرسی عزیزم 

خوب چه کنم ببینید میخام وقتی بستنی میریزم تو ژله داغ بعدش دو لایه بشه شفاف و مات شنیدم یه فوت کوزه گری داره

پود ژله تو نصف کن

نصف پودر و با یک لیوان آب حل کن بریز تو ظرف تا خودشو بگیره

نصف دیگرو با نصف لیوان آب حل کن و نصف لیوان بستنی بریز و خوب هم بزن 

بعد بریز روی لایه قبلی 

میتونی با چند رنگ درستش کنی

اگر از دیده ی کوته نظران افتادیم                               نیست غم صحبت صاحب نظری ما را بس         

راستش من اصلا بلد نیستم ژله بستنی رو یکدست درست کنم!!! یه بسته ژله رو با یه لیوان اب جوش حل میکنم بعد یه لیوان خیلی پر و کمپکت شده از بستنی که همینجوری سفته و آب نشده قاطیش میکنم بعد بستنیش میره زیر ژله میاد رو و دولایه میشه! همیشه همون شکلی میشه که تو میخای  

فکر کنم اگه بخام قشنگ با هم مخلوط بشن باید بستنی رو قشنگ آبش کنم. شایدم باید روی حرارتم بن ماریش کنم! نمیدونم  

خداوند می بیند و میپوشاند مردم نمی بینند و فریاد میزنند..
میخام دو لایه بشه شفاف و مات چجوری بستنی رو اضافه کنم که یه دست مات نشه

خب بستنی رو ریختی زیاد هم بزنی مات میشه کم  هم بزنی دو رنگ میشه 

خدایا شفام بده ...حق من این نیست...تو رو به امام رضا قسم شفا بده
پود ژله تو نصف کن نصف پودر و با یک لیوان آب حل کن بریز تو ظرف تا خودشو بگیره نصف دیگرو با نصف لیوا ...

اگر از دیده ی کوته نظران افتادیم                               نیست غم صحبت صاحب نظری ما را بس         
2706