2733
2734
عنوان

زدم به ماشین جلویی

491 بازدید | 47 پست

امروز از اون روزاس‌..بعد کلی رفتم دنبال کار بانکی ک داشتم....پسرامن بام بودن توماشین کلی اذیت کردن....سرکوچمون زدم ب ی ماشین اروندی پسر همسایمون😐😣اوندم خونه گرسنه وخسته دیدم هم عروسم که باهم مشکل داریم و ی مدت پاش از خونه پدرشوهر قطع شده بود اومده واس نهار اینجا(میدونم کار مادرشوهر نمک نشناسمه😔)برادرشوهرمم بود که بازم باید توخونه باحجاب میموندم....اومدم تواتاق باهمون وضع زارم نماز خوندم‌...تا برادرشوهرم رفت تو حیاط بدو رفتم حموم....خواستم بیام بیرون دیدم اون یکی برادرشوهرم وزنشم از سرکار اومدن همه هم توحال‌...حالا چطور ازحموم بزنم بیرون؟؟اصلا هر وقت این جاری کوچیکمو میبینم زگروزم خراب میشه....نمیدونین چیکار کرده بام....الانم موندم تواتاق حتی نهار نخوردم....میخوام برم دسشویی نمیتونم....حوصله حجاب کردن ندارم....ازطرفی اگه رفتم بیرون باید برم بشینم پیششون ومن از اون تصادفی ک کردم حالم اصلا خوش نیس....ونمیخوامم بشون بگم ک تصادف کردم هرچند چیز خاصی نشده ولی خب خانواده شوهرن دیگه😏😏😏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سنگرو ترک نکنیا

ببین کیسه فریزر دوروبرت هس یا نه

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
2738
من ک نفهمیدم چی ب چیه عروست اومده خونتون؟ برادر شوهراتم اومدن بعدا رفتی تو اتاق بیرون نمیای؟

هم عروس مساوی با جاری

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
2706