2737
2739

من دارم ميرم كلاس خياطى

مربى گفته هركى ميخواد شلوار ياد بگيره بايد ٣٠٠ تومن جدا بده چون دوخت شلوار جزو دوره نازك دوزى نيس

والا من هر جا ديدم شلوار جزو نازك دوزى بوده

اونايى كه كلاس خياطى رفتين مگه اينطورى نيس؟

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شلوار مردونه جز نازک دوزی نیست من هم شلوار کمری رو یاد گرفتم هم کمر کش تو همون نازک دوزی...اتفاقا شلوار کمری جدا انقد خوب شد که بیرون میپوشم...وا این چه حرفیه زده اینا لیست دارند باید طبق لیست یاد بدند حالا شاید تعداد تو لیست کم شده نمیدونم

2728
شلوار مردونه جز نازک دوزی نیست من هم شلوار کمری رو یاد گرفتم هم کمر کش تو همون نازک دوزی...اتفاقا شل ...

منظورت از ليست و اينا رو نفهميدم

حالا ميرم بهش ميگم اصولا نبايد شلوار جدا باشه

شما شهريه نازك دوزيتون چقد شد؟

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر
قبلا با نازک دوزی بود چند ساله جدا شده نازک‌دوز شلوار دوز مانتو دوز چمیدونم ریون دوزی  اینا ...

عجبا

عجبا

اره من شلوار دوز رو ۳۰۰ دادم 

نازک‌دوز ۷۰۰ 

دوسال پیش 

مانتو دوز اون موقع ۳۵۰ بود 

ضخیم دوزی هم ۵۵۰ 

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 
نازک دوزی دامن و بلوزه یعنی انواع دامن‌و انواع یقه و چندتا جیب  با یه دونه زیرشلواری 😂

فعلا كه تا الان فقط مانتو كيمونو يادمون داده

٢ ميليونم شهريه مبگيره

2738
فعلا كه تا الان فقط مانتو كيمونو يادمون داده ٢ ميليونم شهريه مبگيره

وای چقدر گرون شده 

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 
منظورت از ليست و اينا رو نفهميدم حالا ميرم بهش ميگم اصولا نبايد شلوار جدا باشه شما شهريه نازك دوزي ...

بزار برات بپرسم شاید جدیدا لیستی که به مربی ها میدند تغییر کرده...منظورم از لیست این بود که فنی حرفه ای یه لیست از انواع لباس و دامن و ...براشون میفرسه طبق اون لیست باید اموزش بدند بیشترشو کاراموز باید پول بده...من نازک دوزیمو چند سال پیش گذروندم....تا شب خبرشو بهت میدم...الان که عجله ای نداری؟باید از مربی خیاطی بپرسم

بزار برات بپرسم شاید جدیدا لیستی که به مربی ها میدند تغییر کرده...منظورم از لیست این بود که فنی حرفه ...

بپرس حتما بهم بگو قربونت😘 درخواست دوستى ميدم

اره من شلوار دوز رو ۳۰۰ دادم  نازک‌دوز ۷۰۰  دوسال پیش  مانتو دوز اون موقع ۳۵۰ بود& ...

عزیزم شلوار دوز برا خودش یه دوره داره ولی تو نازک دوزی باید دو تاشلوار راحتی و کمری یاد بدند شاید این مربی میخاد کل شلوارها رو اموزش بده 

2706