2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هوس چی کردی

کلا عادت دارم عصرا کیک اینا بخورم شوهرم همیشه کلی تنقلات میخرید همیشه داشتیم الان نگا میکنم میبینم میوه خوراکی هیچی نداریم دارم ضعفم میکنم میگذره تحمل میکنم

انشالله همه جوونا خوشبخت بشن امین
2731

ما وضعمون خوبه. اما با اينكه باردارم و خييلى هوس ميكنم، جلوى خودمو ميگيرم. از دى تا الان شديدا هوس گوجه سبز كردم، دارم له له ميزنم براش. اما از جلوش رد ميشم و حتى قيمتم نميكنم. انقدر منتظر ميمونم تا ارزون بشه. 

اَللّٰهُمَّ عَجِّلْ لِوَليِكْ اَلْفَرَجْ
من که شوهرم بیکاره همه درآمدمون همون یارانه 90تومن هست تازه قسط وام ازدواج هم داریم

یاللعجب چی میدی قسط چی میخوری رفت و امد و خریدتم هیچ

💖 آرزوهای قشنگتون واقعی بشه💓.
ما وضعمون خوبه. اما با اينكه باردارم و خييلى هوس ميكنم، جلوى خودمو ميگيرم. از دى تا الان شديدا ...

نه گلم بخور چون واقعا رو بچت تاثیر میذاره حالا این بیس سی تومن واست تو هیچ نمیکنه

2740
اره میشه 4ماهه ازدواج کردیم ولی خیلی امیدوارم که زندگیمون درست بشه .تازه باردار شدم

جدی میگی ؟ اگه ناراحت نمیشی بپرسم چرا باردارشدی

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
یاللعجب چی میدی قسط چی میخوری رفت و امد و خریدتم هیچ

خانواده شوهرم و خانواده خودم کمکمون میکنن به خدا شوهرم آدم تنبلی نیست اما هرجارفته برای کار به در بسته خورده خانواده شوهرم حق 6ماه کارش رو خوردن وگرنه اینقدر اوضاع بد نبود

حالا خریدو اینا به کنار.شوهرت بیکاره چطوری بسته اینترنتی میخرین

من نگفتم شوهرم بیکاره گفتم ی مدته حقوق ندادن بعدشم من همیشه با پول یارانه بسته میزنم 

2706