2737
2739
عنوان

اخرين پيامتون با همسر+اسكرين🌺

| مشاهده متن کامل بحث + 6819 بازدید | 219 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم.نمیتونم بفرستم .معذورم میفهمید که ...

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 
چرا

حرفاش همه +18  

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 
2738
مال منم سسكي بود

کو ندیدم خو

گفتم چطوري يك مرد بع زني دست بزنه كه دوسش نداره

بعضی مردها فقط مسایل ج واسشون مهمه!!!!! حالا هر کی باشه😮

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 
نوشته خوب دلتو ميماليدي ب دلم كه

خخخخخخ .مال من خیلی خراب تر ازین حرفاس .تازگیا سقط کردم.الان حالت تهوع دارم همیر خیلی حرفای بد زده قابل پخش نیست

2706