2737
2739

سلام کسی میدونه حداقل دستمزد براساس اداره کار چقدر یکی از دوستام سر کار میره 6 ساعت کار در روز از شنبه تا پنج شنبه بیمه ام نداره و 3 سالم هست کار میکنه میخواست بدونه چقدر باید حقوق بگیره چون تازه بهش وعده داده از ماه آینده 700 بهش بده ،یا نمیدونین چطوری میتونه بفهمه حق و حقوقش طبق قانون چقدره؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اداره ها باهم فرق داره ولی اکثرا حقوق اداره کاری تا جایی ک من میدونم یک میلیون و صد هستش

اداره نیست لابراتوار دندانسازیه عزیزم من فقط میدونم امسال حقوق بر اساس اداره کار افزایش پیدا کرده 

2728
اداره ها باهم فرق داره ولی اکثرا حقوق اداره کاری تا جایی ک من میدونم یک میلیون و صد هستش

درسته قبل عید یک میلیون صدو چهارده تومن بود بعد عید بخاطره افزایش حقوقا شده یک و پونصد و خورده ای

🌱
اداره نیست لابراتوار دندانسازیه عزیزم من فقط میدونم امسال حقوق بر اساس اداره کار افزایش پیدا کرده&nb ...

اها. اره عزیزم افزایش پیدا کرده ولی میگم ک هرجایی برای خودش حقوق معین میکنه یعنی چیز ثابتی نیست ک بگیم باید انقدر باشه حتما.

💎𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓨𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯💎
2738
ساعت کارش کمتره از قانون کار هفته ای 42 ساعت باشه مشمول حقوق قانون کار میشه

خب ساعتش کمتر باشه کار فرماش میتونه هر چقدر دلش خواست بده یا باید طبق قانون بده الان برا 6 ساعت روزی 20 هزار میده

امسال قانون کار روزی 50 تومنه برای 8 ساعت کاری میشه ماهی 1500 بستگی به توافقشون داره فک نمیکنم لابراتوار دندانسازی طبق قانون کار ،کار کنه 

به نظر من اگه جای دیگه مشغول بشه که طبق قانون کار باشه خیلی بهتره 8 ساعت کار میکنه ماهی 1500 به علاوه 190 تومن بن کارگری میگیره میشه تقریبأ 1700 بیمش هم رد میشه (من خودمم شاغلم )

خب ساعتش کمتر باشه کار فرماش میتونه هر چقدر دلش خواست بده یا باید طبق قانون بده الان برا 6 ساعت روزی ...

این جور قرارداد کاریا توافقی محسوب میشه ولی می تونه به اداره کار شهرشون مراجعه کنه و راهنمایی دقیق بگیره برا بیمه ام باید به بخش اداری  تامین اجتماعی مراجعه کنه 

توجه توجه- من آقا هستم - آخشاو
2706