2733
2739

مال من ک قبل از موعدم بی بی چکم نشون داد دیگه چ برسه ب آزمایش ولی صبر کن یکی دو روز بعد موعدت برو ک مطمئن باشی

خدایا بابت علی این نعمت زیبا هزاربار شاکرم...خودت حافظ و هادیش باش😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
حداقل یک روز بعد عقب افتادن پریودی...خب پری نباید بیاد ک مشکوک بشی به بارداریت

اره ولی میخواستم ببینم میشه قبل از تاخیر پری با ازمایش متوجه شد یا نه که خب الان دوستان گفتن میشه.تو گوگل زده ۱۰ روز ب۵د از تخمک گذاری ازمایش نشون میده . یعنی اگه شنبه ازمایش بدم باید معلوم بشه.شنبه میشه۲۵ پری

مال من ک قبل از موعدم بی بی چکم نشون داد دیگه چ برسه ب آزمایش ولی صبر کن یکی دو روز بعد موعدت برو ک ...

چقدر اینجوری خوبه بی بی زود نشون بده. چن روز به پری مونده بود که بی بی شما مثبت شد

چقدر اینجوری خوبه بی بی زود نشون بده. چن روز به پری مونده بود که بی بی شما مثبت شد

من دو روز قبلش هاله انداخت روز موعدم پررنگ شد

خدایا بابت علی این نعمت زیبا هزاربار شاکرم...خودت حافظ و هادیش باش😍😍😍
2738
اره ولی میخواستم ببینم میشه قبل از تاخیر پری با ازمایش متوجه شد یا نه که خب الان دوستان گفتن میشه.تو ...

نه بابه خیلی زوده بعد لقاح ۴ روز طول میکشه تا برسه به رحم بعد هورمون بارداری ترشح میشه عجله نکن بزار همون موعد پریودت برو

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
نه بابه خیلی زوده بعد لقاح ۴ روز طول میکشه تا برسه به رحم بعد هورمون بارداری ترشح میشه عجله نکن بزار ...

خب لقاحم روز بعد تخمک گذاری انجام میشه یعنی ۲۸ام تخمک گذاری بوده ۲۹ام هم لقاح شده ۴ روزم تا از فالوپ برسه به رحم طول میکشه.پس دیروز و امروز باید لانه گزینی بود.