2733
2734
عنوان

دلم برای داییم میسوزه

614 بازدید | 32 پست

زنش هیچ کاری نمیکنه هیچی نه خونه داری نه اشپزی حتی کارای بچشونو داییم انجام میده داییم از سرکار برمیگرده خودش غذا درست میکنه 

دلم به تو قرص است معبود مهربان من ❤تو رو خدا برای حاجتم یه صلوات بفرستین خدا کنه به هرچی میخواین برسین
بابای منم همینه عزیزم 

شما هیچی نمیگین به مادرت؟

ما نمیشه چیزی بگیم چون فکر میکنن خانواده شوهریم دخالت میکنیم

دلم به تو قرص است معبود مهربان من ❤تو رو خدا برای حاجتم یه صلوات بفرستین خدا کنه به هرچی میخواین برسین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

حتما راضیه دیگه.به شما چه

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
2738
حتما راضیه دیگه.به شما چه

بعضی وقتا خودمونم میگیم حتما راضیه ما غصه نخوریم ولی خب بعضی وقتا خستگی و گرسنگی واقعا از قیافه ش بیداد میکنه داییم خیلی ارومه خیلی کلا اهل اعتراض نیست

شما هیچی نمیگین به مادرت؟ ما نمیشه چیزی بگیم چون فکر میکنن خانواده شوهریم دخالت میکنیم

مامانم مریضه نمیتونه راه بره گلم

نی نی دومم خیلی زود اومد پیش ما.. منو بابایی مراقبتیم تا سلامت به دنیا بیایی... میشه برای سالم دنیا اومدنش صلوات بفرستید 😍
به شما چه؟

داداش توام اینجوری باشه غصه نمیخوری؟

دایی من وضعیتش بدتره 

یه بچه فلج مغزی داره با هیکل سنگین ، زنش هم که دیگه حوصله بچه مظلوم رو نداشت ترکش کرده الانم طلاق گرفته و کل مهریه ش که کل دارایی دایی م بود رو گرفته و رفته دنبال خوشگذرونی خودش، دایی م هم بچه معلول رو زیر و رو میکنه هم شبا از گریه بچه تا صبح بیداره و قرص خواب میده به اون طفل معصوم و خودش با اشک صبح ها میره اداره. 

فرشته کوچولوم، دختر نازم خوش اومدی به زندگیم😍
مامانم مریضه نمیتونه راه بره گلم

اها خدا شفاش بده اون فرق داره عزیزم باکسی که خودش کار نمیکنه تو مسافرت یبار بهش گفت گرسنمه بخدا یه شبانه روز راهاش حرف نزد

2706